Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hurrog le mindenért a...

Miért hurrog le mindenért a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hát ez egy hosszú történet ott kezdődik hogy a barátnőm akivel jóba vagyok de nem vagyunk legjobbbarátnők mindig lehurrog. Ma mondja hogy farmeramázik mondom én azzal nem szeretek játszani mert mindig megtámadja a növényeket a gaz. Erre mondja az a buza meg a saláta pff. mondom nem az mert ki van irva hogy gaztámadás erre pff istenem nah én megyek szia. miért csinálja ezt meg nem csak ez mindig ugy beszél velem mint a kutyával de erösebb nálam ugyhogy nem merek neki beszolni meg aludt is már nálam meg minden de birjuk egymást de én nem vagyok kutya szerintettek mit tegyek?
2010. máj. 23. 21:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibákért nem vagyok jó nyekvtanos
2010. máj. 23. 21:29
 2/11 A kérdező kommentje:
*nyelvtanos
2010. máj. 23. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
ez egy farmos játék az interneten? hány éves vagy?
2010. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

hagyd ott a p|csába és keress magadnak másik barátnőt...

am sztem kb 12-15 között lehet

2010. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit gonosz.. Lehet feszült valamiért. Otthon bajok vannak vagy pasiügy? beszéld meg vele. (:


15/L

2010. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátkozz fiúkkal. Nekem is sok fiúbarátom volt gyerekkoromban, sokkal jobban lehet velük barátkozni (nem menseselnek, nem hisztisek)
2010. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
13 L hát van legjobb barátnőm akit nagyon szeretek sőt minden lány a barátnőm az osztályból de ő más mert én a szemébe egy Kutya vagyok . igen az egy játék a neten farmerama
2010. máj. 24. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:

beszélj vele,mondd el neki mi bánt

és ha nem változtat akkor keress más barátot

2010. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Nekem a legjobb barátnőm volt ilyen, hogy mindenért lehurrogott, és mindig én voltam a h.lye. Megmondtam neki, h hagyja abba, h lenéz engem, de nem hagyta abba. Aztán én is elkezdtem mindenben a hibát keresni amit csinált, és aztán abba hagyta. Bár ő mindenkivel ezt csinálja. Mondd meg neki, h zavar, aztán majd meglátod, h használ e.

11:30- nekem is sok fiúbarátom van, és én azt vettem észre, h néha hisztisebbek és pletykásabbak mint a lányok.

2010. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:17 nekem is ugyanez van! Csak ha én is ezt csinálom, akkir elkezd hisztizni, megsértődik, aztán azt mondja, hogy KÖSZ és otthagy.
2010. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!