Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ki a gyerekes?...

Szerintetek ki a gyerekes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete az egyik csaj az osztályban odajött hozzám, és azt mondta : "Olyan jó neked, hogy te még...Úgymond gyereknek számítassz!" Én erre(kissé cinikusan): "Miért, te minek számítassz?" Erre valami ilyesmi volt a válasz : "Jaj, nem...Csak...Én a nagypapám halála után kezdtem el úgymond lázadni...Nomeg más az érdeklődési körünk..." Én : "Miért, szerinted engem milyen dolgok érdekelnek?" Ő(röhögve): "Mittudomén'!" Én : "És te mivel lázadsz?" Ő erre : "Hát...Visszafeleselek anyámnak...Meg ilyenek..." Én : "Jaj, azt én is szoktam néha...Más indok?" Ő : "Te még úgyond kislányosabb vagy..."

Na, azt hiszem, ennyit elég idéznem, és bocs a zavaros fogalmazásért, remélem, meg lehetett érteni.:)

Annyit tudnék még ehhez hozzászólni, hogy val igaz, hogy én néha pszichopatákhoz méltóan viselkedem, de olyankor csak hülyéskedem.És nem hiszem, hogy egy olyan embernek, aki leszbikus módjára viselkedik; írtam erre egy külön kérdést, ez a csaj lenne az "X" :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Tehát szerintem ő az, aki felnpttnk akar tűnni és feltűnési viszketegségben szenved, nem én.És innentől kezdve nekem ne mondja, hogy kislányos és gyerekes vagyok.:)

Nektek erről mi a véleményetek?

12/L


2010. ápr. 18. 19:56
1 2 3 4
 31/32 Aubrey* ***** válasza:
egy olyan 6-7 év múlva te egyetemre mész a kis csicskák meg pörögnek a rúdon...
2010. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

És mi ellen lázad az a drágaság? Nem elég az édesség?

A pirosarany a seggen...ez nekem sok:D A suliban nyalogatják egymást?? Jézus. Oké, buliban én is a legjobb barátnőmmel táncoltam és nem épp polkát, de nem 12 évesek vagyunk.

2011. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!