Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ki a gyerekes?...

Szerintetek ki a gyerekes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete az egyik csaj az osztályban odajött hozzám, és azt mondta : "Olyan jó neked, hogy te még...Úgymond gyereknek számítassz!" Én erre(kissé cinikusan): "Miért, te minek számítassz?" Erre valami ilyesmi volt a válasz : "Jaj, nem...Csak...Én a nagypapám halála után kezdtem el úgymond lázadni...Nomeg más az érdeklődési körünk..." Én : "Miért, szerinted engem milyen dolgok érdekelnek?" Ő(röhögve): "Mittudomén'!" Én : "És te mivel lázadsz?" Ő erre : "Hát...Visszafeleselek anyámnak...Meg ilyenek..." Én : "Jaj, azt én is szoktam néha...Más indok?" Ő : "Te még úgyond kislányosabb vagy..."

Na, azt hiszem, ennyit elég idéznem, és bocs a zavaros fogalmazásért, remélem, meg lehetett érteni.:)

Annyit tudnék még ehhez hozzászólni, hogy val igaz, hogy én néha pszichopatákhoz méltóan viselkedem, de olyankor csak hülyéskedem.És nem hiszem, hogy egy olyan embernek, aki leszbikus módjára viselkedik; írtam erre egy külön kérdést, ez a csaj lenne az "X" :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Tehát szerintem ő az, aki felnpttnk akar tűnni és feltűnési viszketegségben szenved, nem én.És innentől kezdve nekem ne mondja, hogy kislányos és gyerekes vagyok.:)

Nektek erről mi a véleményetek?

12/L


2010. ápr. 18. 19:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Aki 12 évesen megsértődik, ha gyereknek nevezik, akkor olvassa el ezt, de ilyen felfogással nem tudom, mennyit fog megérteni belőle.

[link]

2010. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Beleolvastam a cikkbe, de én csak azt tudom leszűrni belőle, hogy a mai tinédzserek ÁLTALÁNOSSÁGBA VÉVE úgy akarnak kinézni és viselkedni, mint a 18-20 évesek.De (!!!) ez számomra nem azt jelenti, hogy csak az lehet kamasz, aki útszéli k*rva módjára öltözködik és cselekszik, hanem a cikk írója általánosította ezt a korosztályt.Attól még, hogy valaki nem ilyen, még lehet kamasz...És mielőtt valaki félreértené; nem az a bajom, hogy engem gyereknek tartotok, hanem nekem egyszerűen kevés ez az indok.
2010. ápr. 22. 17:34
 23/32 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Tessék, nézzétek meg ezt.Ennél a kérdésnél olyan 8-9 éves gyerekekről (is) van szó, akik sminkelik magukat és túl divatosan öltözködnek...És nagylánynak hiszik magukat.Akkor most ők is tinédzserek?Ez hülyeség.Attól még, hogy valakire nincs hatással a mai divatp*csa világ, még lehet kamasz...

2010. ápr. 23. 19:43
 24/32 anonim ***** válasza:
Mivan?
2010. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

De te nem vagy kamasz kisszivem... Attól még h a kocsiban az első ülésen ülhetsz, igenis kislány vagy.

Mert a kamaszság nem korfüggő... Van aki előbb lesz kamasz, és van aki később.

Írásaid alapján nekem későn érő típusnak tűnsz. Ha majd megjön a havibaj, meg szőrösödni fogsz itt-ott, anyudnak-apudnak visszapofázol, na akkor kamasz leszel!!

2010. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A "számítassz"-t meg írjad má egy sz-szel, mer kiújul tőle a szőr hátamon.
2010. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

"De te nem vagy kamasz kisszivem... Attól még h a kocsiban az első ülésen ülhetsz, igenis kislány vagy.

Mert a kamaszság nem korfüggő... Van aki előbb lesz kamasz, és van aki később.

Írásaid alapján nekem későn érő típusnak tűnsz. Ha majd megjön a havibaj, meg szőrösödni fogsz itt-ott, anyudnak-apudnak visszapofázol, na akkor kamasz leszel!!"


Amíg nem ismersz engem, addig nem állíthatsz rólam semmit.Nem tudhatod, hogy hogyan viselkedem otthon.Egyébként "havibaj" még nincs, de a másik kettő már megvan...És annak a 4 lánynak is csak ezek vannak meg.És írtam egy hozzászólást egy másik kérdéshez is, idézem:

"Nekem olyan "tüneteim" vannak, hogy sz*rnak érzem a világot, szinte mindenen sírva akarod fakadni, néha könnyen kiborulok, mostanában sokat vitatkozok anyukámmal.Visszabeszélek a tanároknak, úgy gondolom, hogy senki nem szeret és én fölösleges ember vagyok a világban...Tehát tiszta depressziósnak érzem magam, olyan bonyolult mostanában az életem.Mostanában még kifejezetten makacs és önfejű is vagyok...És sokat káromdokom.Úgy érzem, feltűnési viszketegségben szenvedek.Viszont nem sminkelem magam, nem festem a hajamat, nem menősködöm, és nem követem a divatot.Nem tudom, mi lehet a baj velem, talán megviselt a szüleim válása és annak következményei...És nem tudom eldönteni, hogy én tinédzser vagyok-e vagy gyerek.Ha valaki tudna erre a kérdésre választ adni a leírtak alapján, akkor azt megköszönném..."

Nem tudom, hogy ez alapján még mindig olyan dedós kisgyereknek gondoltok-e, de tudomásom szerint azok az érett kamaszlányok négyen nem panaszkodnak ilyesmire...

2010. ápr. 24. 21:30
 28/32 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen te vagy a gyerekes, éretlen.
2010. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetekben és még most is. Szereintem ő a gyerekes:) és ne foglalkozz vele. Nekem most is van olyan osztálytársam, hogy odamegy vkiheh egy ujjával megnyomja a mellét és kérdezi, h ez igazi?

Akkor neki milyen esze van 15 évesen

:))

2010. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

11:02, te semmivel nem érveltél, csak csökönyös módon állítottad az igazadat, minden indok és magyarázat nélkül.Ezért ezt a kommentet figyelembe sem veszem.

Utolsó : Ha ezt úgy érted, hogy szerintük ők a gyerekesek, akkor...Kösz.:)

Véleményem szerint az, hogy valaki divatosan öltözködik, leszbikusok módjára viselkedik és feltűnősködi akar, em feltétlenül jelenti azt, hogy tinédzser.Ugyanis ez nem a kornak a sajátossága, hanem a mai világ átka.Valakire hat és valakire nem, sajnos sokkal több az, akire hat.Ennyi erővel a mai 8 éves gyerekek is tinédzserek (az általam küldött linkre értem)...

2010. ápr. 25. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!