Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Igaz az, hogy aki nem akar...

Igaz az, hogy aki nem akar gyerekes lenni, az gyerekes?

Figyelt kérdés

nem az a gyerekesség ha valaki meséket néz, stb. mert az nem az.. csak simán gyerekes viselkedés..

én mindennél jobban utálom ha ezt gondolják/mondják rólam, mindennél jobban zavar, még ha lerondáznak az is kevésbé fáj, mintha azt mondják hogy gyerekes, vagy éretlen vagyok.

próbálom keresni, kutatni, megállapítani az emberekről hogy gyerekesek-e, és elkönyvelem, hogy na "ő az", és próbálok nem úgy viselkedni . meg amikor itthon elgondolozok a napomról, mit tettem, mit mondtam, és hogy tűnik ez kívülről, akkor azt gondolom hogy magamnak nem tetszettem volna, és bánom amiket mondtam.

kerülöm a gyerekes embereket, illetve szeretem, ha valaki érett.


2011. szept. 21. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy! Gyerekes vagy! Értetlen vagy!



most biztos már a földön vonszolod magad a fájdalomtól

2011. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Első válaszadó: EZ SZEMÉT VOLT TŐLED! Tudod, aki interneten zaklat másokat, az bűnt követ el!!!
2011. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy egyáltalán?
2011. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
14
2011. szept. 21. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

huh na ezt nehéz lesz leírnom.


a gyerekek szeretnek utánozni másokat. tűzoltó, rendőr csatornamunkás, egyszóval a felnőtteket. tehát az utánozásos izé az a gyerekek dolga. namost ha egy kölök aszongya, hogy az utánozásos dolog gyerekes, akkor csak azt bizonyítja, hogy ő maga a gyerekes, mert felnőttként viselkedik, felnőttet utánoz.

2011. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de én nem tartom gyerekesnek azt aki utánoz egy felnőttet..
2011. szept. 21. 20:19
 7/15 mus musculus ***** válasza:
96%
20:17, akkor a te logikád szerint gyakorlatilag mindenki gyerekes.
2011. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

19.:49-es válaszoló vagyok.


14 évesen még gyerek vagy és persze, hogy úgyis viselkedsz.Bocs ez a szomorú igazság, és még egy darabig az is maradsz.Ne akarj még olyan lenni amilyen még nem lehetsz, de előbb utóbb felnősz nyugodj meg.

Te inkább későn érő típus vagy, van ilyen.

De hidd el nem kell siettetni, élvezd még ki a gondtalan gyerek éveidet tegyél úgy ahogy neked jó, ne pedig mások véleménye érdekeljen.

2011. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok, nem éretlen, de sokszor gyerekesen viselkedek. Imádok játszani, ha nem lát senki rohangálni, és nevetgélni. De tanulók, és folyamatosan a jövőt tervezgetem. Sokáig én is inkább felnőttes akartam lenni, de rájöttem, hogy a felnőtt léthez hozzátartozik a képmutatás, a mások lenézése is. Majd felnövök. (Bár ha minden jól megy bölcsődébe fogok dolgozni, ott meg nem árt, ha egy kicsit gyereles vagy :) )
2011. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsóelőtti: te honnan tudod hogy gyerekes vagyok? amúgy sokan azt mondják hogy érettebb vagyok a koromnál..


utolsó: nem az gyerekes aki nevetgél meg szaladgál..mert én ezeket szeretem, és nem tartom gyerekesnek. szerintem a gysrekes viselkedés konfliktusokban, stb.-ben való megnyilvánulásokból mutatkozik meg.

2011. szept. 21. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!