Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják sokan egy 12-13...

Miért mondják sokan egy 12-13 évesnek, hogy "milyen gyerekes"?

Figyelt kérdés

Hiszen még gyerekek vagyunk! Gyerekek, akik elkezdtek felnőni. Pl. Osztálytársaim szerint is gyerekes vagyok, mert nem sminkelek és most van az első barátom. De felnőttek is sokszor mondják, hogy "gyerekeses ezek a mai fiatalok".

13/L


2010. dec. 3. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem sminkelsz, meg most van az első pasid az szerintem tök normális. És az is hogy gyerekesek vagytok gondolkodásban :) Ilyenkor ez a dolgod, légy gyerekes és boldog :)
2010. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én felnőtt vagyok, de még sosem mondtam senki fiatalnak, hogy "gyerekes". :o)


Valószínűnek tartom, hogy arra mondják ezt, akik mondják, hogy a tizenévesek megpróbálnak szerintük felnőttesen kinézni és viselkedni, de mivel valójában kívülről ez kicsit sem hasonlít a felnőttekre, ezért elég röhejesen tudnak kinézni, megnyilvánulni.


Bár én erre nem a gyerekes, hanem a szánalmas jelzőt használnám.

Viszont nem gondolom, hogy erről a fiatalok tehetnek!


Szerintem egyre nehezebb nekik irányt találni a mai világban. A régieknek egyszerűbb volt sok szempontból.


Szóval nem irigylem a mai fiatalokat, de ha engem kérdezel, nem kell magad sminkelni, és még pasizni sem muszáj. :o)

2010. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nehéz lenne irányt találni, én grafikusnak készülök, van isőm tanuláson kívül, oké, veszekszem a szüleimmel is eleget, de szerintem ez belefér, ez a kamaszkor lényege, hogy semmit se bánjak meg:) Erre így készülök és remélem jól sül el minden
2010. dec. 3. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy gyerekes, inkább a hozzád hasonló korúak szokták mondani azokra, akik "le vannak maradva" mert pl. nincs barátjuk vagy nem engedik el őket este sehová a szüleik. Ez hülyeség, nem te vagy gyerekes, hanem ők akarnak felnőttesnek látszani (persze nem jön össze nekik, de ezt majd csak később fogják felfogni).
2010. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a ritka kivétel, mert van célod és ha jól értettem szerető családod.


Kitartást a grafikussághoz!

második

2010. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, miért kell kislányoknak felnőttként viselkedni, és felnőttnek kinézni. 30 év múlva meg inkább fiatalabbnak akarnak látszani. Miért nem lehet elfogadni az életkort annyinak, amennyi és a kornak megfelelően viselkedni???
2010. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: A mai 10-15 évesekhez "illő" viselkedés ma már az, hogy próbálnak felnőttesen viselkedni, kinézni. :D

Kérdező: Én se értem ezeket az embereket, hisz még tényleg gyerekek vagyunk, az a dolgunk, hogy gyerekesek legyünk és hülyén viselkedjünk. =) Ezekbe beletartozik a vágy a felnőttséghez, szóval lehet, hogy hülyének fogtok nézni, meg kepontozni, de szerintem normális, ha egy ennyi idős gyerek felnőttes akar lenni, vagy nagylányos. :D

2010. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy a melltartó tömős lány, aki falja a fiúkat miért hív gyerekesnek?
2010. dec. 4. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:

14/L vagyok és iszonyatos gyerek :DD

Egyszerűen nem érzem azt a "pluszt" amitől felnőtt lennék. Edzésen ha nemsikerül valami akkor vágok egy besélrtődött fejet és kicsit vinnyogok :D De nemsokáig. Akkor unokahugommal mikor babázni kell általában én sokkal jobban beleélem magam a babázásba mint ő :D

multkor az iskolában a földön fetrengtünk a folyosón és a kezünkből puskát formálva lövöldöztük egymást :D

Holnap mikulássapkában megyünk fel iskolába :DD

Minden hülyeségben partnerre lehet találni bennem :D

Legfontosabb számomra viszont a két legjobb barátnőm. És senki más.^^

Volt már egy barátom és énsem sminkelek :D


Mondták már rám osztálytársaim, hogy gyerekesek vagyunk. Hát pl ők isznak cigiznek minden hétvégén részegek hónaponta más pasiuk/csajuk van. De ezek a vélemények nem hatnak meg.^^

Mi így szórakozunk :D És nem a diszkóban részegedünk minden hétvégén 14 évesen...

szerintem ezzel nincs baj :D

ezen kívül sok barátom van és ők is szeretnek (vagyuis tudtommal) szóval szerintem nincs baj abból ha valaki "gyerekes"

2010. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: holnap suliba mész? mert sztem nem lesz ott senki:D
2010. dec. 4. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!