Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ki a gyerekes?...

Szerintetek ki a gyerekes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete az egyik csaj az osztályban odajött hozzám, és azt mondta : "Olyan jó neked, hogy te még...Úgymond gyereknek számítassz!" Én erre(kissé cinikusan): "Miért, te minek számítassz?" Erre valami ilyesmi volt a válasz : "Jaj, nem...Csak...Én a nagypapám halála után kezdtem el úgymond lázadni...Nomeg más az érdeklődési körünk..." Én : "Miért, szerinted engem milyen dolgok érdekelnek?" Ő(röhögve): "Mittudomén'!" Én : "És te mivel lázadsz?" Ő erre : "Hát...Visszafeleselek anyámnak...Meg ilyenek..." Én : "Jaj, azt én is szoktam néha...Más indok?" Ő : "Te még úgyond kislányosabb vagy..."

Na, azt hiszem, ennyit elég idéznem, és bocs a zavaros fogalmazásért, remélem, meg lehetett érteni.:)

Annyit tudnék még ehhez hozzászólni, hogy val igaz, hogy én néha pszichopatákhoz méltóan viselkedem, de olyankor csak hülyéskedem.És nem hiszem, hogy egy olyan embernek, aki leszbikus módjára viselkedik; írtam erre egy külön kérdést, ez a csaj lenne az "X" :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Tehát szerintem ő az, aki felnpttnk akar tűnni és feltűnési viszketegségben szenved, nem én.És innentől kezdve nekem ne mondja, hogy kislányos és gyerekes vagyok.:)

Nektek erről mi a véleményetek?

12/L


2010. ápr. 18. 19:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

hogy mitöl a tiniknek sok tüneteik vannak:D

1-2 csak lányokra van ami fiura-lányre érvényes

ök már kamaszodnak az fix.

elkezdik sminkelni megukat hajat festetni elöbb csak melirt vagy bumm bele az egészeót a jegyek romlenek egyre rondábban beszélnek sumsmognak egyfaszt nevetgélnek a fiuknak ilyen ajánlatokat tesznek csak h rájuk figyeljenek mindig müsoroznak vmi h a fiuk roluk beszélljenek és ez azért van mert elunduklnak a hormonok bennük van aki könnyebben megéli van aki nehezbben.

ebböl is lesz majd kiut a szüleitek elkezdenek szorosabban fogni, szüzesség elvesztés megóvás a romlott fiúktól.

a lányoknak megjön a mensijük. nekem is korán jött meg 10 évesen. korán is kezdtem mindent. hogy bánom e van amit igen van amit nem.

2010. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Kislányos és gyerekes vagy?! Basszus, mert még kislány vagy, egy 12 éves kisgyerek!...
2010. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten gyerekesek vagytok, de "X" még szemét is. :D
2010. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%

Az biztos,hogy tevagy a leggyerekesebb,de nem baj,hisz még gyerek vagy.

Ők már elkezdekk kamaszodni.

Csinálják a hülyeségeket,azt amitől azthiszik,hogy milyen menők,nagylányok,elkezdtek lázadni,elkezték követni a divatot (leszbiség),romlik a jegyük

és még sorolhatnám.

Nem gyerekesek az te vagy!

Ők meg nemis tudom.

Énis csináltam ilyen hülyeségeket,de nézzd ember lettem kinőttem,vissza gonolva meg elég szánalmas voltam,de nem bántam meg semmit .:D

Persze ilyen 50Ft egy mellfogás nemvolt..xD

2010. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Szerintem a p*csaságnak és a kamaszságnak az égvilágon semmi köze sincs egymáshoz...:'D
2010. ápr. 20. 19:49
 16/32 anonim ***** válasza:

Innen látszik,milyen gyerekes vagy,te mindent jobban tudsz kis**** létedre.

Akkor minek kérdezed??!!

Meglett monda,gyerek vagy ők kamaszok,te is leszel majd az,de azt nemszívesen várnám meg.xD

2010. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Az is rohadt érdekes, hogy eddig pont az olyanokat tartottátok kamasznak, akik úgy gondolkodnak, hogy "Én mindent jobban tudok!Én vagyok a nagylány!"...
2010. ápr. 20. 20:55
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már utána gúgölben, hogy mit jelent a kamasz...
2010. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom! Ha az a normális és a kamaszos, h vkik 12 évesen úgy viselkednek mint az útszéli k.rvák, és szerintetek ez a normális, akkor velem van a baj. Szerintem igen is gyerekes, ha vki csak azért játsza a leszbikust, h a fiúk róla beszéljenek, akár 12 éves akár 20. És kedves kérdező, nem akarlak megbántani, de szerintem mindannyian gyerekek vagytok még. Ők azért mert ezt csinálják, és még büszkék is rá, te meg azért, mert nem sz.rod le őket nagy ívben, amikor ilyeneket mondanak. És hozzátenném, h 12 évesen az a normális, ha vki még gyerek, és nem a fiúkkal, meg a sminkeléssel, öltözködéssel foglalkozik. 22/l
2010. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
49%
nagyon cink "lány" vagy.xDD
2010. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!