Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam öregnek a...

Miért érzem magam öregnek a suliban?

Figyelt kérdés
Kész öregnek érzem magam, mert az iskolában páran annyira gyerekesek, hogy az hihetetlen. Alapból megköveznek azért, mert nem vagyok sötét mint ők, kb 5-4 tanuló vagyok. Szerintük ez gáz, és azt hiszik, hogy egész nap a könyveket bújom (szoktam olvasni, de nem egész nap, min ahogy ők állítják), meg hogy "stréber" vagyok emiatt, "nyalom a tanárok talpát" (máig sem jöttem rá, hogy honnan veszik ezt, csak akkor megyek oda, ha aláíratom a jegyeimet, vagy odahívnak...) Az se tetszik nekik, hogy tojok az egész bulvárvilágra, nem érdekel hogy SP vagy Rihanna mit vacsorázott tegnap. Plusz, az se hogy nekem nem elég a szintipop szintű béna divatzenék (már csak a TCK és az emo nem jött be, remélem nem is fog), hanem van saját ízlésem. A szórakozásban benne vagyok, nyáron szoktunk menni a haverokkal bicajozni, Xboxozni, stb. Mégis öregnek érzem magam a többiekhez képest. Szerintetek?
2010. márc. 20. 16:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sz*rd le őket magasról ha nem érdekel az ami az ő sötét agyukat foglalkoztatja. Csak korán érsz és más az érdeklődési köröd. Tanulj szorgalmasan és ha leszólnak valamiért magyarázd el nekik szépet higgadtan hogy mi az ábra. Hidd el tapasztalatból mondom és nálam bejött ;)
2010. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, hogy mit vacsorázott tegnap SP!!! :))))))))



I LOVE SP

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
SP.. miatta szégynkezik Sopron..
2010. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!