Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam öregnek a...

Miért érzem magam öregnek a suliban?

Figyelt kérdés
Kész öregnek érzem magam, mert az iskolában páran annyira gyerekesek, hogy az hihetetlen. Alapból megköveznek azért, mert nem vagyok sötét mint ők, kb 5-4 tanuló vagyok. Szerintük ez gáz, és azt hiszik, hogy egész nap a könyveket bújom (szoktam olvasni, de nem egész nap, min ahogy ők állítják), meg hogy "stréber" vagyok emiatt, "nyalom a tanárok talpát" (máig sem jöttem rá, hogy honnan veszik ezt, csak akkor megyek oda, ha aláíratom a jegyeimet, vagy odahívnak...) Az se tetszik nekik, hogy tojok az egész bulvárvilágra, nem érdekel hogy SP vagy Rihanna mit vacsorázott tegnap. Plusz, az se hogy nekem nem elég a szintipop szintű béna divatzenék (már csak a TCK és az emo nem jött be, remélem nem is fog), hanem van saját ízlésem. A szórakozásban benne vagyok, nyáron szoktunk menni a haverokkal bicajozni, Xboxozni, stb. Mégis öregnek érzem magam a többiekhez képest. Szerintetek?
2010. márc. 20. 16:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:


12/F

2010. márc. 20. 16:54
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy öreg, csak hamarabb érő. :)

16/F

2010. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
csak érettebb,okosabb vagy náluk.nálunk is ez volt,én is jó tanuló voltam,és azt hitték hogy egész nap a könyveket bújom,pedig nem...hamarosan ők is megérnek,és nem lesznek ilyen gyerekesek.addig nem tudsz mást csinálni,mint tűrni..én most vagyok 13,és most 7.-be teljesen leszoktak a stréberezésről,pedig tavaly durva volt.o-fő szerint is csak érettebbek lettek.
2010. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

13 éves lány vagyok:

Most az hiszed,vagyis is így van,hogy mindenki azt gondolja/írja,hogy: navégre egy normális gyerek.stb.

Hát nem tudom.

Nem hiszem,hogy csak a jegyeid miatt piszkálnak.

SZerintem csak nem élvezed ,hogy gyerek vagy és ennyi.


Pedig elmondom hogy nemsokáig és kicsit élvezd még.

ÉN is komoly vagyok abban amiben kell,de amibe kell

de állt.nem.Leszek majd én elég komoly majd ha öreg leszek hidd el.



Bocs kicsit elemzezzem a szöveged:

1."Kész öregnek érzem magam, mert az iskolában páran annyira gyerekesek, hogy az hihetetlen."

Hisz még gyerekek 12 évesen,milyen legyen egy gyerek??


2."Alapból megköveznek azért, mert nem vagyok sötét mint ők"

Miaz,hogy nem vagy sötét mint ők??Ez azért durva!!


3."Az se tetszik nekik, hogy tojok az egész bulvárvilágra"

Ez jó meg minden,de szinte minden gyereknek van egy példaképe amint majd később jót nevet,hogy jesszusom,hogy gondolkodtam én ebben a korban??:)


Meg annyira olyan szavakat használsz,mint ahogy anyukám beszél esküszöm.Nem piszkálni akarlak,de hidd el kapsz

majd még sok ilyen választ: egyelek is emg ,de aranyos vagy.

Ja és itt a válasz:

"nyalom a tanárok talpát"

A felnőttek szeretnek,mert ilyen van és nem háborogsz stb..a többiek pedig nem olyanok mint te vagyis a többség ami részben nem is baj,korán érő vagy csak nehogy később megbánd. (:

2010. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó!

Kiscsillagom látszik, hogy még kölyök vagy te is. Viszont örülhetsz, hogy neked nem lesznek olyan problémáid, mint a kérdezőnek. Örülök, hogy már elengedett kézzel ülsz a bilin, de másoknak vannak értelmesebb dolgai is sztárok életén kívül. Ha majd nagyobb leszel, akkor rájössz.

2010. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

De unom ezt a dumát -.-


Hova legyek nagyobb 13/14 évesen???

Mert te mit csináltál 14 évesen??A hivatalban ültél?!


Nem a sztárok azok nem érdekelnek,csak egyetlen egy :)


Tudok komolyan viselkedni meg gondolkodni,de eből a dumából,hogy "majd rájösz ha felnőtt leszel"

Éppen ezezaz,hogy a szüleimet látva látom milyen felnőttnek lenni,és nem szeretnék felnőnni,a sok gond..

És ezért is használok ki mindent hisz nemsokára én is nagykorú leszek.Fogok majd eleget komoly lenni.Most miért nem lehet gyerek?

2010. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:41


1.

Hihetetlen, hogy páran mikbe bele tudnak kötni, ez eléggé grammar nazism. Mindenki megértette, csak te akadsz fent ezen.


2.

Itt nem világos, hogy mi nem tetszik, de ha az hogy "ők"-et írtam, eléggé egyértelmű, hogy azokra írtam ezt akik szerint ez stréberség vagy gáz. Újra csomót keresel a kákán.


3.

Ki mondta, hogy nekem csak egy bódiszilvi, vagy josibarát lehet a példaképem? Csak valami bulvárarc jöhet szóba?


És azt is honnan vetted, hogy nem élvezem a gyerekkorom? Lehet, hogy soha nem fogok rájönni. Azt pedig nem értem, hogy mire gondolsz az alatt, hogy anyám beszél így. Ha nincs jobb dolgod, mint mások írásaiba belekötni, akkor inkább csöndben pattogj, ne ide kend a sz@rodat.


facepalm

2010. márc. 21. 11:30
 8/23 A kérdező kommentje:

 . . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

2010. márc. 21. 11:34
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

velem is volt ilyen vagyis csk jegyekkel kapcs. tavaly.mindenki azt hitte,hogy otthon hülyére tanulom magam amikor elő sem vettem,hanem figyeltem órán és nem leveleztem vagy rajzolgattam.Egyszerűen nem bírták elviselni.nagyon nem tudsz mit tenni ellene mert ha azt mondod,h nem csinálod ezt akkor se fognak hinni neked. a zene meg magánügy.ha ők a szemetet hallgatják akkor az az ő dolguk.te ne legyél olyan.:)

13/L

2010. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy öreg csak gyorsabb felfogású. Sikerült felfognod (elemezned) a számodra fontos dolgokat és arra a szintre emelted a személyiséged amilyet elvársz magadtól. Sokan erre nem képesek még ilyen fiatalon. De ha tényleg elég okos vagy akkor ezzel nem is fogsz dicsekedni. Ennyi az egész.


14/F

2010. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!