Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam öregnek a...

Miért érzem magam öregnek a suliban?

Figyelt kérdés
Kész öregnek érzem magam, mert az iskolában páran annyira gyerekesek, hogy az hihetetlen. Alapból megköveznek azért, mert nem vagyok sötét mint ők, kb 5-4 tanuló vagyok. Szerintük ez gáz, és azt hiszik, hogy egész nap a könyveket bújom (szoktam olvasni, de nem egész nap, min ahogy ők állítják), meg hogy "stréber" vagyok emiatt, "nyalom a tanárok talpát" (máig sem jöttem rá, hogy honnan veszik ezt, csak akkor megyek oda, ha aláíratom a jegyeimet, vagy odahívnak...) Az se tetszik nekik, hogy tojok az egész bulvárvilágra, nem érdekel hogy SP vagy Rihanna mit vacsorázott tegnap. Plusz, az se hogy nekem nem elég a szintipop szintű béna divatzenék (már csak a TCK és az emo nem jött be, remélem nem is fog), hanem van saját ízlésem. A szórakozásban benne vagyok, nyáron szoktunk menni a haverokkal bicajozni, Xboxozni, stb. Mégis öregnek érzem magam a többiekhez képest. Szerintetek?
2010. márc. 20. 16:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Huuu, de komoly ez a fej ! :)

Na, de! Ne foglalkozz azokkal az emberekkel! Jó olvasni, hogy vannak még normális "gyerekek". :) Gratulálok neked is, de főként a szüleidnek! Én már ugyan 20 éve vagyok, de nagyobbik húgom 12 éves ő is olyasmi, mint te. Sokszor mondja, hogy piszkálják érte. Ugyan azt tudom mondani neked is, mint neki, hogy el kell engedni a megjegyzéseiket a füled mellet! Később a javadra fog válni, hogy ilyen vagy. Tudom, én is ilyen voltam. ;) Nem tudom, miért lehet csak úgy szórakozni, hogy megy a TV egész nap. Ezek a Hannah Montana, meg SP, meg mit tudom én micsodák, kicsodák. Már lassan egy éve kivittem a szobámból a TV-t, mert csak népbutítás megy benne. ;) Jól teszed, ha olvasol, fejleszti a helyesírást, a szókincset, a fantáziát, kreativitást, stb...

Maradj ilyen!

WM

2010. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bajuk, hogy nem vagy benne a hülyeségeikben, és valamennyire le is nézed őket. A lenezést nagyon hamar megérzik a többiek, ergo ne nézd le őket. Legyél viccesebb, legyél benne pár dologban, ami nekik is fontos, ne mond azt, hogy ti annyira gyerekesek vagytok, milyenek legyenek 12 évesen, te is gyerek vgay még, ergo néha tessék menni játszani a többiekkel :)

a stréberségről meg annyit, hogy segíts a többieknek, ha valamit tudsz, érezzék, ogy te okos vagy, de lehet rád számítani, ergo mindenki majd melléd akar ülni a dogánál.

sok humor, saját magadon is nevess, legyen önbizalmad

segíts az osztálytársaidnak, dogánál, leckénél, ha valamit nem értenek, lehessen rád számítani

2010. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

03-20 23:19

nem hiszem hogy személyeskedned kellene

2010. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:41


na erről beszéltem

ezek után csodálkozol, hogy többiek nem szeretnek?

csak segíteni akart, mégis kioktattad

sok bajod lesz az életben ha ilyen maradsz, mert közösség mindenhol van, a felnőttek világában is, és ezzel ott sem mész semmire, illetve de, rühellni fognak, meg kiközösítenek

ezen most még könnynen változtathatsz, mert gyerek vagy, és nem egy betokososdott felnőtt

2010. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
-.-
2010. márc. 24. 15:24
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén 12/F, és nyugodj meg csak jobb vagy mnt ők.

ÉS most KAPASZKDJON MEG MINDENKI:Nincs IPODOM, PSPm NINTENDOM, És a 3éves mobilomat most cseréltük le egy paraméterre MAJDHOGYNEM TÖK UGYANOLYAN.

Zenei izlésemet nekem is kritizálják, mert nem vagyok rIJÁNNÁ MEG FIFTSZENT rajognó. (Direkt írtam így)

Ja,és 2 Füled van 1iken ki 2ikon be.

2010. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Annyit mondok csak,hogy próbálj meg különbséget tenni a között hogy okosabb vagy,és hogy okosabbnak tartod magad. :) Nekem is vannak olyan osztálytársaim akik szín ötösök,mégis festik magukat/trendi cuccokat hordanak és a mai zenéket hallgatják. És igen,énis kigúnyolom őket,mert mindegyik azt hiszi hogy okosabb nálam,márpedig NEM. Lehet hogy a tanulmányi eredményük jobb,de azért mégis érettebb vagyok,mert amíg ők,egymásnál pizsipartit tartanak addig nekem mondjuk van egy 1,5 éve tartó kapcsolatom (17 éves barátom) és bármiről ellehet velem beszélgetni...de suliba énis hülye vagyok,benne vagyok minden f...ságba. Akkor legyél komoly,de ne az iskolában. 12 évesen még ne ezen járjon az agyad,hanem azon hogy mennyi 5*5. Szerezz magadnak saját barátokat,hozzád valókat,és kész.Mással ne foglalkozz.
2010. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
előző vagyok.. 14/L
2010. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én is ilyesmi voltam/vagyok... és utálom! ha ez segít valamit. 14/l
2010. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

sprite.

miért nem ismerek ilyen fiút? XD

12/L

2010. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!