Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fel szeretnék nőni már 13...

Fel szeretnék nőni már 13 évesen. Vagy nem is olyan könnyű a felnőtteknek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.annyira szeretnék már végre felnőni,dolgozni,saját házat,autót,családot.annyira jó lehet egy saját házban élni,dolgozni járni,és közben egy férj meg gyerek.tudom,hogy ezt nem olyan egyszerű elérni,és hogy álomvilágban élek,de mégis olyan jó lenne.amikor mondom szüleimnek,mindig azt mondják hogy örüljek addig amíg gyerek vagyok,és nincsenek gondjaim.de vannak,nem is kevés,de szerintük gondtalan az életem.nehéz felnőttnek lenni?tényleg örüljek addig,amíg gyerek vagyok?
2010. márc. 19. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sziaa


Én is azt mondom, hogy élvezd ki, amíg gyerek vagy:)

Viszont ha nincs, ami visszatartson, hamarosan elkezdesz felnőni....pár év alatt meglesz...de először a lelkednek kell felnőnie:)

Csak ügyesen, ne akarj túl hamar felnőni!:) Rengeteg felelősség. Én 15/F vok, és azért nem cserélnék helyet a szüleimmel:DD

2010. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Ne akarj felnőtt lenni :D

Én eddig itt izéltem már 12 éves koromtól, h bárcsak az lennék. Most 17 vagyok. Egyre jobban tisztába vagyok velé, hogy nem lesz jó :D

Adóbevallás, büntethetőség, felelősség... Már senki nem fog segíteni semmiben. Vagy ritkán. Szal élvezd ki amíg nem vagy az :D

2010. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

az emberbnek általában sosem ó ami van

amikor gyerek vagy minél hamarabb fel szeretnél nőni, amikor meg felnőtt vagy, a gyerekkorodat siratod, mert az mennyivel jobb volt


szal higyj nekünk, ne siess a felnövéssel, nem olyan jó az

2010. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Épp tegnap beszéltük a barátnőimmel,h mennyire jó még kamasznak lenni,és nem akarunk felnőni.


Örülj,h még gyerek vagy,nem kell aggódni,hem kell dolgoznod,nem kell szinte semmit sem csinálnod.

Élvezd az életet,amíg lehet.Előtted van még minden,bulizz és használj ki minden percet!

Szerintem ne akarj még felnőni! *-*

2010. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de én azt akartam, hogy kicsit önállósodjak, szóval ne a szüleim vegyenek meg nekem mindent, az túl könnyű, meg akartam dolgozni érte. Bár lehet hogy ez nem ide illik, de először nekem is úgy indult hogy felnőni akartam. Lehet hogy nálad is erről van szó? hogy már most elmennél egy házba, ahol minden a tied /tiétek/? Vagy valami ilyesmi?
2010. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
igen,pontosan:)hogy bármit csinálhatok,amihez kedvem van.jó,azért nem bármit,de sokkal több mindent
2010. márc. 22. 14:37
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, bemehetsz akármelyik szórakózhóhelyre és kb. ennyi. HŰŰŰŰ de izgalmas. Mert azt hiszed abból áll a élet, hogy akármit csinálhatsz?? Rettető buta vagy te. Foglalkozz a tanulással meg a barátnőiddel inkább.
2010. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
nem hiszem azt,hogy abból áll az élet amit szeretnék,és hogy egy kívánságműsor.nagyon nem ezt hiszem.egyszerűen jó lenne,ha saját magam dolgozhatnék meg dolgokért,és nem a szüleim adnák meg,mert ez nekem így nem izgalmas.tudom,hogy könnyebb,de én szeretnék már külön élni,és pl a pénzemből is azt venni amit szeretnék.nem ruhákra és piára költeni,mielött ebbe is belekötnél.ha buta vagyok,akkor meg buta vagyok.szerintem amúgy nem...te vagy az,hogy így elítélsz,hogy nem is ismersz.
2010. márc. 22. 17:43
 19/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy azt vegyél amit akarsz nem kell külön élni, sőt nem is kell sokat várni. 3 év és mehetsz dolgozni (diákmunka). Akkor már megdolgozhatsz majd azért amit szeretnél és kész.
2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy mindenki ennyire nehéznek tartja a saját felnőtt életét. Egy 13 évesnek is vannak problémái, amit meg kell oldania, egy 7 évesnek is. De az életkorok megoldandó feladatait nem lehet összehasonlítani!


Mellesleg tényleg jó felnőttnek lenni, de mire elérkezik az idő, természetes lesz, hogy magad irányítod az életed. Nem egyik percről a másikra történik, talán ezért nem tűnik olyan nagy dolognak az egész akkor...

2010. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!