Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fel szeretnék nőni már 13...

Fel szeretnék nőni már 13 évesen. Vagy nem is olyan könnyű a felnőtteknek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.annyira szeretnék már végre felnőni,dolgozni,saját házat,autót,családot.annyira jó lehet egy saját házban élni,dolgozni járni,és közben egy férj meg gyerek.tudom,hogy ezt nem olyan egyszerű elérni,és hogy álomvilágban élek,de mégis olyan jó lenne.amikor mondom szüleimnek,mindig azt mondják hogy örüljek addig amíg gyerek vagyok,és nincsenek gondjaim.de vannak,nem is kevés,de szerintük gondtalan az életem.nehéz felnőttnek lenni?tényleg örüljek addig,amíg gyerek vagyok?
2010. márc. 19. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz....addig örülj, míg gyerek vagy.
2010. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
A szüleidnek igaza van. Örülj amíg gyerek vagy.
2010. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de miért nehéz?miért mondja ezt minden felnőtt?hisz olyan könnyűnek tűnik így most..
2010. márc. 19. 18:41
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan, ahogy írod!

Könnyűnek TŰNIK!

2010. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Mert amiket leírtál,azt egy élet kemény munkája "össze hozni"
2010. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Pl a ház nem fog az öledbe pottyani.... És egy átlagfizetésből igencsak nehéz házat venni... Szóval valószinű hitelből lesz, és ugye azt fizetni kell minden hónapba a kamatokkal együtt amik óriásiak. És ugye azt a házat fenn is kell tartani, fizetni kell a rezsit... Ruházkodnod is kell, bérletre vagy benzinre is kell költeni , mert valahogy be is kell járni a munkába. És akkor még nem ettél....
2010. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Én is 13 vagyok,és NAGYON NEM

szeretnék felnőni így olyan jó,hogy csak tanulnom kell,meg ilyen problémáim vannak,hogy ajj nem tudom holnap mit vegyek fel??!!

Amig anyuék : megint jött egy 50ezres számla stb..


Nagyon rossz felnőttnek lenni és oylan jó gyereknek lenni

Nem szeretnék felnőni,de egyre-egyre közeledek hozzá

és most érzem igazán,hogy "már nincs sok hátra" ebből

az időszakból :S


De kb 10 évesen én is így voltam vele,mint te,de azóta

rájöttem milyen pocsék..

2010. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
És mit gondolsz, honnan lesz olyna munkád, hogy csak úgy az öledbe potyog a kocsi, a ház?? Még sok hosszú év tanulással, el kell végezned jó eredménnyel a gimiz, aztán egyetemen minimum 3 , de inkább 5 év aztán majd elkezdesz gürözni kb. éhbérété és lassan mászol fela ranglétrán ha szerencsés vagy. Én is szeretnék sok mindent ám, de az élet nem habostorta, semmi nem potyog az ember ölébe. Nagyon gyerek vagy még és buta is, hogy azt hiszed így működik az élet, hogy én felnőtt akarok lenni, akoor már rögötn vna kocsi, ház meg saját család. Azt hiszed akkora királyság, hogy a felnőtteknek van saját pénzük, amiért megoldognak kő keméynen meg "azt csinálnak amit akarnak" stb? Gondolom te is ezt akarod, mert cikinek érzed, hogy a családod gyerekként tekint rád. De ilyne gondolkodásmóddal az vagy. Nagyon is. D emondd már meg, mi a fenének akarnál felnőni, mikor alig 5 év múlva törvényesen felnőtt leszel majd 80 éves korodig? Nehogymár sokalld azt a pár gyerekévet. Én 19 éves fejjel inkább lennék megint 5-6 éves, hogy ne legyen semmi gondom, az éleben, de ezt se lehet. Előbb gondolkodni kezdj el...
2010. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

igen, igazuk van a szüleidnek...én mit meg nem adnék azért, h visszamehessek az időben és még gyerek legyek

:( nekem 18 éves korom óta felnőttként kell viselkednem, a saját lábamon megállni, minden magamnak intézni és ez mind hirtelen zúdult rám....egyik pillanatban még semmire nem volt gondom, csak a tanulásra és a szórákozásra, a másik pillanatban pedig a nyakamba zúdult a felnőtt lét :( borzalmasan nehéz elkezdeni...munkát találni, eltartani magad, saját lakáshoz jutni szinte lehetetlen a mai fiataloknak...állandóan a gondokkal kell foglalkozni és alig jut egy szemernyi idő a kikapcsolódásra, szinte soha :( örülj neki, amíg nincs semmi gondod, amit meg kell oldanod


21/L

2010. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Ez a sok szomorú, pesszimista ember!

Persze, természetes, hogy most így gondolkodsz, mert az ember alapból egy kíváncsi lény!

Viszont ha felnottél, akkor sem éri meg mindjárt férjhez menni, élvezni kell az életet..:) Majd eljon egy kor az életedben, mikor úgy komolyan érzed, hogy családot akarsz meg minden.. tudod mirol beszélek.

Persze, vannak gondok az életben! Mindenkinek vannak gondjai, még annak az embernek is aki mindig vidám, vagy aki éppen szembe jon veled az utcán. A gondok azért vannak, hogy megoldjuk oket, nem pedig azért, hogy naphosszat bosszantsuk magunkat rajta. Viszont ott van az élet vidám oldala is, errol ne feledkezzen meg senki!

Ja, és ha jó életet akarsz nem árt egy gazdag férjet keresni :)

2010. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!