Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudom hogy jót akarnak, de...

Tudom hogy jót akarnak, de ennyire?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,van egy 16 éves bátyám és egy 7 éves öcsém.Bátyám akárhogy tanul,nem érdekli szüleimet,bukott is félévkor több tantárgyból.hazaér suliból,felmegy a szobájába(2.emeleten van az ő szobája a házban)és gépezik hajnalig.rá se szólnak.én kitünő vagyok. hazaérek suliból,úgy 5-ig segítek anyának takarítani stb,akkor valamilyen különóra,majd tanulok sokáig...gép,tv talán hétvégén.riktán hétközbe.ha egy négyest kapok,1 hónapig arról beszélnek,leüvöltik a fejem érte.ha elmegyek egy szombat délután mondjuk moziba,2 hónapig sehova nem engednek,mondván hogy egyfolytában csavargok.próbáltam velük egyeszséget kötni,hogy segítek én csak ne legyenek ennyire már szigorúak,de nem megy.jah és ugye naponta kb 3 órát segítek az itthoni dolgokban,anya mégis azt mondja hogy semmit nem csinálok,és ő megdöglik...mondtam már neki,hogy jólvan mostantól tényleg semmit nem segítek,és nem segítettem,kaptam 5 nagy pofont,(utolsónál elkezdett vérezni az orrom)és üvöltöttek hogy segítsek..pedig nem beszélek vissza meg semmi.mit csináljak?
2010. márc. 17. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
hhuuuhhh a te heljedbe én már nem lennék otthon vagy megmondanám nekik h sajnalom de nem vagyok labtorlo akkor dogoj meg es jobb lexx mindenkinek....nem birnamm....es meg h az en szuleim a brutalisak...
2010. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Kérd meg a bátyádat, hogy kérdezze meg a szüleitől, hogy gondolkozzanak el azon, hogy mit csináltál ezen a héten. Ha nem engednek el sehova, akkor csak otthon lehetsz a szüleiddel. Erre nem tudnak majd válaszolni, kivéve ha hazudni van kedvük.

Puszi!

2010. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

szegény:( az én szüleim is ilyenek:S

jól tanulok,segitek a házimunkában elég sokat..nem csavargok(ami miatt a ,,barátaim" nem foglalkoznak annyit velem mint régen)

ha kapok egy hármast,leorditják a fejem,és 2 hónapig nincs se tv,se gép,se semmi:S

2010. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg az lesz a legjobb, ha leülsz beszélni a szüleiddel. Másképp ezt nem lehet megérteni. Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát :D

Szóval tessék leülni beszélni.

2010. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!