Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak vele? Nem...

Mit csináljak vele? Nem szeretném hogy valami hülyeséget csináljon magával! 13/L

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy van egy nagyon jó barátnőm, osztálytársam. Azt mondta volt egy barátja, nem jártak sokáig mert a lány szakított vele. Azt mondta azért, mert ő csak barátként szereti. És ez az állítólagos fiú, aki senki szerint nem létezett, mert semmit nem lehet tudni róla csak a keresztnevét, nagyon megbántotta, ezért a lány emóskodni kezdett. Tegnap a suliban egész nap mellette voltam, mindig eltoltam ha hülyeséget akart csinálni. A hülyeséget értjük itt azalatt, hogy az udvarról felszedett üvegdarabokkal akarta magát vagdosni. Igaz 7 órám volt, de hazakísértem , az úton végig le kellett fognom mert az árokból akarta kiszedni a koszös üvegeket és vagdosni magát. A házuk előtt álltam még legalább fél órát amíg hajlandó volt bemenni aztán hazamentem. Délután voltam vele könyvtárba, már érdekes semmi baja nem volt, röhögtünk egy csomót. Ma suliba 4en voltunk vele végig mert 5 percenként felszedett valami koszos üveget és csikargatta vele a kezét de mindig elvettük tőle. Mondtam hogy én most nem tudom hazakísérni a másik irányba mentem, mert nekem erre sokkal rövidebb. De kiderült hogy az egyik nagyon hülye osztálytársam nem hitte el neki hogy megvágja magát, adott neki egy sáros üvegdarabot és a lány 2 helyen megvágta a kezét ami aztán eléggé vérzett... a szülei semmit nem tudnak róla, gondolkozom hogy elmondom nekik, mert ez nem normális amit csinál a csajszi. És tényleg ha csak egy picit mélyebben vágja meg magát kitudja mi baja lehetett volna, alig van húsa tiszta csont és bőr a gyerek alig van 40 kg és 162 centi körül van... mit tehetnék hogy ne csináljon magával semmit? nem érti meg hogy ezzel nem megy semmire.
2010. márc. 4. 19:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó te miről beszélsz? -.-

nem adok a csajnak igazat mert nem értem miért csinálta...

2010. márc. 10. 15:09
 12/17 anonim válasza:
43%
Ha igaz,akkor egy gyökér divatemo,ha nem,akkor meg tevagy nyomi :I
2010. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
arról beszélek hogy a barátnőd egy fogyatékos..ennyi
2010. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azonnal szólj a családjának és az ofőnek!! Ha rossz helyen (a főereket) vágja el, halálos is lehet...
2010. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na, javult a helyzet?
2010. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont szülinapomon tetted fel a kérdést xD
2010. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, javult a helyzet, megoldódott minden. Vele voltam és lebeszéltem a hülyeségekről. Már teljesen olyan, mint régen volt! :)
2010. máj. 10. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!