Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csináljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csináljon hülyeséget?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek minden problémája van. Volt barátja megcsalta, de mikor vele volt akkor volt a legjobb korszaka ezért ezt a KORSZAKOT akarja újra visszakapni. Nem enged közel magához annyira hogy megbánja ha eldob. Tegnap segítettem neki, mondta hogy inkább barátja vagyok mint pasija, aztán megtörtem valamilyen szinten és azt mondta hogy nem volt még ilyen hogy a csávójának elmondja így a dolgokat de szeretné ezt.. aztán mondtam megkockáztatom hogy barátod leszek csak de segítek.. írta hogy "szeretlek és a nevem :)" így. tegnap lett volna neki élete nagy lehetősége, amire nem tud elmenni mivel az édesanyja lebetegedett . Kérdeztem miért nem tudsz elmenni. Erre a válasz, mert anyu beteg de ezzel fejezzük is be nem akarom magam azokon idegesíteni. Milyen okon? "Hogyjaj temennyire szeretsz meg mellettemalsz nem. akkorinkabb hagyuk az egeszet a faszomba na helo." és ez kicsit sziven ütött de elmondtam hogy megértem ideges vagy majd ha lenyugodtál írj... nem írtam volna ilyet neked.


Attól félek, hogy feljön msnre leveszi a kiírást, a közös képeket a közösségi oldalakról egyedülálló lesz én meg csak pofára zuhanok. Mit tegyek hogy ne csináljon hülyeséget? :-S nem akar ő eldobni csak félek hogy nem fog gondolkodni... 2 hete vagyunk együtt 17vagyok ő 16


2011. márc. 18. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy ő barátként tekint rád, a régi barátjáról áradozik neked és őt sírja vissza és ezek után még te alázod magad előtte. Hagyd ott a francba. És, ha leveszi a képeket? Mit számítanak a képek, ha úgyse te kellesz neki?
2011. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit zavarosan írtad le.. vagyis számomra az volt, de azért remélem jól értelmeztem és nem írok hülyeséget... szóval: szerintem a barátnőd fél tőle h megint olyan szerelmes lehet mint az előző pasijába volt.. ugyan azt a "korszakot" ő szívesen újra élné de fél h ha megint olyan szerelmes lenne valakibe akkor nagyon megbánthatnák újra, és ettől fél, fél közelengedni magához.. és ez azt is magyarázza h amikor közelednél hozzá akkor kijelenti h inkább csak a barátja vagy..

biztos h szeret téged de nem biztos h szerelemből, csak szüksége van valakire akivel tud beszélgetni stb.. nem lehet h még szereti a volt barátját és fél közelkerülni hozzád mert várja h még talán összejöhet a volt barátjával??

persze te ismered őt.. én csak az alapján próbáltam írni amiket írtál róla.. :)

2011. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy én túl sok vagyok neki, meg ez túl hamar van és hogy ő ezt nem bírja mert nem tudott megszeretni... mondom de ezen lehet változtatni.. de én őt nem értem meg meg akkor szia meg ilyenek...-.-
2011. márc. 18. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallod.. A volt csávóját szereti, téged nem szeret. Húzza a fejed, mert ezt nem mondja el. És még te rombolod a becsületedet miatta? Nem pasiként tekint rád hanem egy barátként akivel kibeszélheti a gondjait. Én úúgy látom minél továb tart annál szarabb lesz neked. Papucs leszel/vagy már az is vagy.

Az én véleményem szerint ezt el kellene mondanod neki és hanyagolni mert semmi értelme. Ha mégis szeret akkor majd ő fog kaparni érted. Attól meg ne félj hogy dobni fog, csak jót tenne neked. Ne vacakolj hiába adsz neki ha te nem kapsz vissza semmit.

2011. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!