Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetés adnátok 12...

Milyen büntetés adnátok 12 évesnek egy aláhamisíttot ellenőrzőért?

Figyelt kérdés

Van 3 db egyese, amit nem akart, hoy kiderüljön, így aláírta magának az apja nevében. Nem jól sikerült a hamisítás, a tanár rájött, adott neki osztályfőnökit, erre azt is aláírta.

Mivel nem először fordul elő, szeretnék valami olyat, hogy jól a szájában maradjon az íze. Számítógép annyira nem érdekli, zsebpénzt nem kap, házimunkából amúgy is kiveszi a részét. Mit kezdjek vele?


2015. jan. 21. 20:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Talán az okát kéne kideríteni, miért fél a szüleitől...
2015. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Pl kérdezd ki a leckét legközelebb.
2015. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Naponta ellenőrző megnézés.Lecke kikérdezés. Mint egy elsősnek.
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hogyhogy miért fél? Normális válaszokat kérek, légy szíves. Nem fél, simán csak attól tart (mondjuk jogosan), hogy nem engedem el szórakozni, ha ilyen jegyeket hoz haza. És hogy kérdezzek ki egy 12 évest? Ahhoz ő már kicsit nagy, nem elsős már. Én 2. osztályos korom óta egyedül tanultam.
2015. jan. 21. 20:41
 5/28 anonim ***** válasza:
25%
Én elvinném egy börtönlátogatásra, hogy megnézze, hova fog kerülni, ha tovább folytatja az okirat-hamisítást - hiszen ez ugyebár bűncselekmény. Az osztályfőnök indíttathatott volna fegyelmi eljárást is, de a gyereked úgy látszik a legkevésbé sem fogja fel ennek a súlyát.
2015. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
nagy a kikérdezéshez? talán épp ez a baj. nem kap segítséget, de elvárás az van. szórakozni??? ahhoz meg nem kicsi, igaz? :D hát, nagyon más a nézetünk egy 12 évesről :)
2015. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, szerintetek civilek bejárkálhatnak oda csak úgy, ha nincs bent hozzátartozó? Talán még be is lehetne pár percre csukatni valahova.
2015. jan. 21. 20:52
 8/28 A kérdező kommentje:
Szórakozás = elmegy videójátékozni a haverjaihoz. Kap segítséget, megántanárhoz járatom nem egy tárgyból, de támadjál nyugodtan.
2015. jan. 21. 20:53
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Elsősorban neked kellene segíteni, nem magántanárnak.


Ha igényeltem, engem még középiskolában is kikérdeztek, segítettek.

2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mert szerinted én jobban megoldok és elmagyarázok egy matekpéldát a kettes matekérettségimmel, mint egy a tárgyat tanító szaktanár. Hagyjuk már a hülyeséget!
2015. jan. 21. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!