Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdett foglalkoztatni, mióta betöltöttem a 16-ot. Még sosem volt pasim (tudom kislányom még bőven időben vagy), de azért ha belegondolok, a korosztályomhoz képest nagyon nem vagyok időben. A többség bulizni jár, vagy haverokkal, én még nem voltam soha sehol (egyszer-kétszer egy koncerten), és nincs sok olyan barátom akivel eljárhatnék. Az osztályból kb a fele olyan akivel lehet beszélgetni, de el azokkal sem megyek, nem hívnak, én meg nem akarok nyomulni, mert valahogy úgy érzem nem látnak szívesen.

A másik; az ilyen korú embereknek kb mnnyi ruhája van? Nekem van 6 pólóm,6 pulóverem, és 4 nadrágom. (direkt megszámoltam) Az oké hogy eddig kinőttem, de évente kétszer megyünk vásárolni, és látom, hogy megtehetnénk többször is. Anyukám aztmondja, hogy miért ne lehetne többször ugyanazt felvenni. Hát többször veszem, mert egy hétre minden napra egy jut^^

Gondoltam majd veszek magamnak, de heti 1000 forintból nem sok mindent tudok venni, és egyedül meg csak nem megy az ember vásárolni.


Szeretnék barátkozni, nem vagyok bunkó, közvtlen vagyok, de valahogy más az érdeklődése az embereknek, gondolom. Hogy változzak meg?


16/L


2010. jan. 30. 23:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
én most ide írok kérdést mert sietelk XD denekem csak 2 nadrágom van 1 tesu meg 1 amit hordok 1 pulcsim 1 tesipólóm és1 sima amit hordok ennyi ruhám van és ha vetetni akarok akkor meg azt mondják h minek eég ez d pl ma se száradt mega nadrágom mibe megyek holnap suliba? jah és 1 póló még mibe alszok meg 1 rövid gatya amibe alszok :(
2010. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
velem is ugyanez a helyzet!! énis 16 vagyok és még nem volt barátom...most van 1 fiú akivel alakulgat valami de nincs önbizalmam és ez a ruhák miatt is van meg az miatt h nem mehetek el bulizni (1x voltam életemben eddig) viszont én még pénzt sem kapok :( 3 nadrágom van amit fel is veszek suliba meg néhány felső és 3 pulóver... nagyon sok ruhám van de csak ennyit veszek fel iskolába mert a többi már kiment a divatból vagy van rajta vmi folt ami nem jön ki és azt csak itthon veszem fel... a turkáló viszont télleg jó ötlet :) csak jókor kell menni =D
2010. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!