Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek erősebb és ne sírjam el magam egy hangosabb szóra? pl veszekedés alkalmával? Nagyon idegesítő már. Most 34 hetes vagyok, de terhességem előtt is ilyen voltam. Mit lehet ez ellen tenni?
2011. jan. 7. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elötte is ilyen voltál nem lehet mit csinálni.

Ki veszekedik egy terhes nővel?

Ő a hibásabb nem te az érzékenység miatt.


ha csak civódás költözz az olaszokhoz v. görögökhöz ott van hangoskodás.

2011. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ragozhatnám miért de nem akarom. Rossz mert mindig legyőzöttnek érzem magam és idegesít. Meg akarok változni de nem tudom hogyan. (szerencsére a párom nem veszekszik velem.)
2011. jan. 7. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a parod nem veszekszik veled, akkor ne vedd a szivedre a tobbi ember veszekedeset. Persze rossz, de ne add at magadat ennek a rossz erzesnek. Amugy kismamakent mindenki erzekenyebb. En is mindenen elbogtem magam. Hormonok.
2011. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam,meg most szülés után is ilyen maradtam.vannak okos veszekedésre buzdító könyvek.keress rá.
2011. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen de más személy értetlensége miatt mindenki engem támad. Kivéve anyum. Csupán azért mert terhes vagyok és ez apámnak és gyerekeinek nem tetszik. Elköltözni nem tudok.
2011. jan. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!