Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogyan változtassa...

Szerintetek hogyan változtassam meg a 15 éves fiam viselkedését?

Figyelt kérdés

Gimis. Úgy indított, hogy mindenkinek meg akart felelni, mondhatnám feltűnési viszketegségben szenved. Addig menőzőtt, amíg az osztálytársai már nem állnak szóba vele, magyarán nem írt rá senki az őszi szünet elejétől, akkor is csak tudtára adták a fiúk, hogy túl nagy a pofája.

Van egy lány aki nagyon kedveli, állandóan cseteltek, tegnap talizott vele, de a hülye fiam állítólag megmondta neki, hogy barátok és kész.

Szerintem megsértette a kicsi lányt, mert azóta nem is írtak.

Annyira sajnálom, mert nagyon cuki lány, és szerintem jó hatással lett volna a fiamra.

Most már egyetlen barátja sincs, és attól félek, hogy depis lesz.



2014. okt. 30. 19:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
46%
Biztos lesznek barátai akik olyanok mint o, a nagy pofaju "meno" sracok,vagyis csak azt hiszik hogy azok elobb vagy utobb remelhetoleg megvaltoznak de nem biztos :DD a lany meg egy a sok kozul akivel majd csak jatszadozni fog es utanna kozli hogy csak baratsagot akar... nekem nincs bajom az ilyen sracokkal sok nagy pofaju havarom van mivel en is az vagyok:DD 15L
2014. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10 Az emberi társas kapcsolatait a kisembernek rendeznie kell, és nem szőnyeg alá söpörni, és amiben hibázott, azt vállalni, az adott ember előtt. Ez a rendezés módja.Még kamaszkorban is. És ha hozzászokik, sosem lesz problémája felnőttként hogy ha hibázik akkor ne másra tolja a felelősséget, hanem rendezze ha hibázik, és tudjon bocsánatot kérni. Bárkitől.
2014. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak abban bízhatok, hogy úgy éli meg az ifjúságát, ahogy tényleg szeretné.

Konkrétan a 16,5 éves nővérét is nyominak mondja. Pedig gyönyörű, divatosan, izlésesen öltözik és sok barátja van.

Amikoir baja van, vagy pénz kell neki, akkor persze jók vagyunk neki.

Remélem kinövi.

Az aggodalmamat megpróbálom majd visszafogni.

2014. okt. 30. 21:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg kell tanulni a saját leckéit. Ha beszólok mindnekinek, nem lesznek barátaim. Aztán majd kezdenek neki hiányozni az emberek, akkor változtat. Nem kell tőle elvenni, hogy megtanulhassa.
2014. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok kérdező, sikerült egy bunkót nevelni.
2014. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15-ös, te vagy a bunkó. Sajnálom.
2014. okt. 31. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!