Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vélemények? Bővebben lent.

Vélemények? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves fiam,5 éves kora óta külön vagyok az apjától,de rendszeresen fizet és el is szokta vinni.Nagyon szereti a fiam a katonai dolgokat,az apja meg is vesz neki mindent amit ő nem vehet meg a kora miatt.Én ezt nagyon ellenzem de le vagyok hurrogva.Most volt a szülinapja és a z apai nagyszüleitől sokkolót,pillangókést,és boxert kapott.Teljesen kiakadtam mikor hazahozta!Szerintetek normális az ilyen?
2014. okt. 28. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem egyaltalan nem normalis folegh egyes orszagokban illegális!!!
2014. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, amíg egy vitrinben gyűjtögeti. Persze a boxert tuti hurcolni fogja magával arra hivatkozva, hogy milyen jó lesz önvédelmi fegyvernek, ha megtámadják az utcán, de ha pl. a suliban meglátják, haza is küldik vele, meg egy intővel együtt. De nem hiszem, hogy más problémája lehet belőle, pl. bántani csak nem fog senkit magától. Akkor maga szerezte volna be ezeket az eszközöket. Mindenesetre kösd ki, hogy nem mászkálhat ezekkel a cuccokkal, a haverok megnézhetik, ha átjönnek.
2014. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vigyáz ő rá nehogy kiderüljön milyen cuccai vannak,de vannak olyan fegyverei is ami bizony törvénybeütköző.az oszifőnek meséltem ki is akadt.Sajnos nem tudok mit tenni ellene,szívem szerint a kukában végezné az összes.
2014. okt. 28. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
én is mérges lennék a helyedben, de a nagyszülőkre. hogyan gondolhatja, hogy ilyet szabad adni egy gyereknek? a boxer még elmegy, de a többi nem. akármennyire ellenezné bárki, én elvenném és kidobnám a többit, és a nagyszülőknek meg megmondanám, hogy ha továbbra is látni akarják az unokájukat, akkor ne is gondoljanak ilyenre többet!
2014. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Mond, hogy akkor inkább vigyék el egy tankkiállításra vagy ilyesmire. Csak te leszel a rossz a szemében ha elveszed ezeket a dolgokat. Ne mesélgess szerintem OFnek ezekről a dolgokról.

Aztán a sokkolóban, pillangókésben, boxerben semmi katonai nincsen, nők, meg kisstílű bűnözők használják, vagy azok akik a nyolckeren át közlekednek.

Nem nagy szám beszerezni, minden 10. embernek van ezek közül legalább az egyik.

Szerintem sincs probléma ezzel amíg nem használja. Valószínűleg úgy érzi ezek szerepet játszanak az éppen most kiforró személyiségében, mert biztonságérzetet és önbizalmat adnak az embernek.

2014. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátom is szereti az ilyen dolgokat. Ő magának vett egy pillangókést. De nem használta csak otthon próbált ki "trükköket" vele.. Bár az apukája elvette tőle de még tart a visszaszerzési küzdelem.. ha nem agresszív meg ilyenek, nem lehet baj :)
2014. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!