Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoláriumról vélemények?

Szoláriumról vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a szoláriumról? Szoláriumba lehet bevinni telefont? Nem lesz baja? Illetve Ti jártok szoláriumba? Életkort is írjatok, illetve nemet és hogy milyen gyakran!
2013. júl. 4. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem javaslom mert nagyon csúnyán öregíti a bőrt.
2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jártam. Volt hogy heti 3szor. Kinőttem belőle így is gyorsan és mélyen barnulok. 30évesen már nem élek tinilázban. Telefont nem lehet bevenni, meg felesleges is. :) Szerintem ki lehet bírni azt a 10-15percet telefon nélkül :) Párszor ha elmész nincs vele baj, jobban figyelj a bőrödre, ápoljad mindenképp! Szárítja a bőrt és a hajat is
2013. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem iszonyat randa természetellenes szine van a szolizott bőrnek már bocs. . Ha tulzásba viszik. . .

Télen ninca vele semmi gond ha kicsit befekszel itt ott,de nyáron feküdj ki a napra,ezerszer szebb leszel :)

amugy jarok szoliba nagyon ritkan,23éves vagyok és nő

2013. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Voltam már egyszer idén. A bőröm nagyon fehér, ezért minden nyaralás előtt elmegyek 1x-2x szoliba, mert úgy vettem észre, hogy ha már van egy kis színem, akkor nem égek le olyan könnyen.

Ha nem viszed túlzásba, akkor nem öregíti a bőrt (viszont láttam ellenpéldát is, az szörnyű és sokkoló élmény volt), sőt, szerintem a rendes napsugárzás már károsabb, annyira vékony az ózonréteg. Egyébként szeretem azt az 5-10 percet, amíg bent vagyok, mert kellemesen melegít. :D

16/L

2013. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kibírom telefon nélkül, nem is szoktam bevinni, csak láttam lányokat akik feltesznek instagramra képeket amikor epp a szoliban fekszenek. Hát ez már nem igaz, hogy nagyon durván bánik a bőrrel, van fiatalító (kollagénes) szolárium is, mélybarnító, gyorsanbarnító stb. Én 14 éves vagyok és 4 naponta járok. Persze napozok is, de a szoláriumban ellazulok és engem sokkal jobban megfog mint a nap. Köszönöm a válaszokat!!!:)
2013. júl. 4. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked jólesik, egészségedre:-) én személyesen nem járok szoliba, napra se igazán, nagyon fehér vagyok és 30as naptejjel is megégtem néha...illetve nem is állna jól a barna bőr. Nekem csak az a bajom, hogy sok ember már elvárja a többitől is, hogy barna legyen, mert ugye az trendi... :-D

Azért egy jó tanács: szerintem egy héten 1x szolizz, inkább több napozást iktass be. ( anyum mindig szépen barnult, de szoliba is elkezdett járni mostanában és a szeplők sokkal hangsúlyosabbá váltak, illetve lett egy csomó májfoltja... Napon sose volt ilyen baja:-D)

2013. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nővérem jár szoláriumba. 2 napja ilyen "csajos napot" tartottunk. Nem akartam egyedül haza menni így inkább elkísértem a szoláriumba. Életemben először jártam ott, és max. akkor megyek vissza ha valakit elkísérek.

Nekem nagyon nem tetszett, és a kiáramló UV fény nagyon bántotta a szememet.

Én nem akarok járni szoláriumba, még télen talán jó akinek nagyon fehér a bőre, de amúgy szerintem a természetes szín az ok.

Arról meg hogy fotózzák magukat a szoláriumban, hát... A Szoliban ruha nélkül kell lenni, szóval..

13/L

2013. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Én imádok járni, mert jól érzem bent magam. Igaz mivel pénzem nem nagyon van így keveset járok, de mikkor úgy van akkor 9 percre megyek 900.- és heti 2-3 alkalommal.

Elég lassan barnulok amugy. ruha ékszer smink nélkül kel be menni védő szemüvegben amit ott adnak neked! :) Zene van a legtöbb szoláriumba. Amugy lehet be vinni telefont. De az áloba kapaszkodni kel hogy a kéz alja is barnuljon ugyhogy nem tudsz mit kezdeni vele.

2013. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Túlzásba víve (véve ?) iszonyat csúnya.

Ha valaki normálisan használja, akkor szerintem oké.

Én néha-néha eljárok, 16 vagyok. Most tervezek hetente 2x menni. Előtte max heti 1x mentem. 15 évesen kezdtem amúgy, de az még alig féléve volt akkor is :D

Én nem szoktam telefont bevinni, de én is láttam pl facebookon szolis képeket.

13/L, te kis naiv! :) Max a lábukat fényképezik le a többiek, szerintem nem rosszabb, mint a bikinis-strandos képek, hogy a fehérneműseket már meg se említsem..

2013. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

nem tudom hogy miért jó hogy a bőrödet mesterségesen kényszeríted hogy más színtesteket hozzon létre.

Nekem volt már melanómás rokonom szolitól, és hidd el az semmilyen szempontból nem kellemes azóta szoli közelébe se ment.

az egyik barátnőm is barna őrült gyakran szolizik és őszintén? több ismerősöm is cigánynak nézte, a szolis bőr színe miatt. Nem vagyok rasszista ne értsétek félre! csak hogy a szoli szín feltűnő.

nem éri meg.! menj ki egy héten 2szer standra sokkal szebb színed lesz!

2013. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!