Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy kérdezzek rá amitt...

Hogy kérdezzek rá amitt szertnék!?

Figyelt kérdés
most lettem 13 éves és érdekkelnek dolgok de nem merrem anyutól megkérdezni!! Hogy kérdezzek rá?????
2010. jan. 18. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire?

kérdezd itt:)

erre van az oldal.

2010. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát őő "ABBA" a témában!!!!!!
2010. jan. 18. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy van...ami érdekel arra konkrétan kérdezz rá.Már elég érett vagy a korodból kiindulva,hogy érdekeljenek a dolgok...Szerintem anyukád simán fog válaszolni a kérdéseidre.
2010. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fú!!Ezt most nem értem.Gondolom,hogy mire gondolsz,de tegyél fel egy konkrét kérdést mert így nem tudok (tudunk) segíteni.
2010. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te én arra tudok válaszolni!

Szerintem igen!

2010. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

először is mond el ugyanazt anyudnak, amit nekünk, valahogy így: Figyelj anya, szeretnék tőled kérdezni valamit, de kényes témáról van szó, és nem tudom pontosan hogy kezdjek bele....


aztán majd anyud kedvesen megnyugtat, hogy kérdezz csak, és akkor megkérdezed :)

2010. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj oda hozzá, mondd el neki, amit érzel, nem kell kész szöveggel eléállni:)

Ha meg nem megy,akkor itt a gyakorikérdések (szerelem, szex kategória), én pl ebből tudtam meg elég sok mindent (védekezésről, technikákról stb.) Persze az alap dolgokkal tisztában voltam előtte is.

2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni pontosan?
2010. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről őszintén anyukáddal, a netes infók nagy része hülyeség. Inkább őt kérdezd, minthogy később hülyeséget csinálj. Nagy levegő és kérdezd meg! Vagy írd le egy papííra és add oda neki, ha nem akaródzik kimondani :) Írhatsz egy levelet is és ő is válaszolhat neked levélben. Na, mit szólsz?
2010. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

thx:D

ez jónak tünik!!

2010. jan. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!