Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Főleg szülöket kérdezzek, de...

Főleg szülöket kérdezzek, de bárki válaszolhat.13 éves nuko pasizás miért?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném megkérdezni ha valaki szerelmes egy srácba és a srác is belé és szeretnének járni 13 évese ak a szülő meg mindenki miért olyan, hogy hallani sem akarnak rola? Pedig nem akarnak nemi életet élni, semmi olyat amit 13 évesen nem lehetne. Sok szülő miért nem engedi, hogy a lányja/fiaja valakivel járjon???KÉRLEK NORMÁLIS VÁLASZOKAT. Előre is kösz.
2010. okt. 24. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert a mai világ már annyira elkorcsosult, a csapból is a szex folyik, persze, hogy minden szülőnek ez az első gondolata, amikor meghallja a lánya szájából a "barátom" szót, pedig lehet, hogy a leányzónak eszébe se jutna a dolog. Minden anya rémálma, hogy terhes lesz a tini lánya, ezért sokan a tiltást látják a legjobb megoldásnak, arra meg nem gondolnak, hogy esetleg inkább fel kéne világosítani a gyereket, hátha akkor nem fog ostobaságot csinálni se 13 évesen, se később.
2010. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Azért,mert alkalom szüli a tolvajt.Egy 7.osztályos gyereknek tanulni kell,még legalább 5-7-9 évig,hogy 30 évesen meg tudjon élni és munkát találni.És ha azt hiszi magáról,hogy felnőtt,akkor kicsit ki kell józanítani,hogy nem az.
2010. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Már az írásodból is látszik hogy igencsak gyerek vagy még egy ilyen kapcsolathoz. A többit meg már leírták a többiek.
2010. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert nem ismerik a saját gyereküket. Barátnőm régóta ott aludt a barátjánál, egy ágyban, szex mégsem volt mert még korainak érezték. Az volt a szerencséje hogy normális szülei voltak, másik barátnőmet alig akarják a fiúhoz engedni, és arról szó sem lehet hogy nála aludjon, közben pedig már csinálták egy csomószor a pláza WC-ben, meg padon, stb. Náluk is az a baj, hogy sok szülő nem látja be hogy annyira nem ismeri a saját gyerekét, hogy elmerje engedni. Előbb olvastam egy kérdést itt, ahol a 17 éves lányt nem akarja elengedni a sráchoz és itt kér segítséget az anyuka, hogy mit csináljon. Nem értem hogy mire számít, hogy mi jobban ismerjük a gyerekét mint ő?

A másik meg, mikor féltékeny a szülő a gyerekére. Tapasztalatból mondom, mert sajnos nálunk is ez van, hogy ha veszek egy blúzt, akkor már szórom a pénzt, ha kicsit később megyek haza, akkor már csavargok, pasinál nem alhatok. Így most ott tartunk, hogy 19 leszek nemsoká, és különböző ostoba kifogásokkal tudok csak a barátomnál (8 hónapja vagyunk együtt) aludni.

2010. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

13 évesen titokban összejöttem egy sráccal akibe "szerelmes" voltam. 2 hét után le akart fektetni, alig bírtam levakarni magamról...

főleg ha idősebb a srác, biztos hogy nem csak puszipuszi kapcsolatot akar.

egyébként meg 13 évesen senki nem tudja még mi az a szerelem

2010. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Elözőnek. Dehogynem a szerelem nem kortól függ. Én pont 13 évesen voltam nagyon, nagyon szerelmes. A sráccal nem jártam sajnos... :S De nagyon szerettem nagyon sokáig. És tudom h az igazi szerelem volt.:)
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én anno megkérdeztem anyától, hogy nekem mikor lehet pasim. Ő azt mondta, hogy amikor akarok. Nah voltam olyan 12 éves, akkor lógtak rajtam a pasik, de nem mentem bele semmibe.

Most 16 évesen ott tartok, hogy barátommal (1,5 éve járunk) elmegyünk egymáshoz, mert elengednek. Eszünkbe jutott a szex, de nem csináltuk, pedig egy ágyban aludtunk. Hogy miért nem? Mert rendszeresen felvilágosítottak minket.


Sajnos az anyukák (tiszt. kivétel) elfelejtik felvilágosítani a gyereküket. Aztán még nekik áll feljebb, ha a 13 éves lányukat abortuszra kell vinni. Ja és még annyi, hogy kaptam egy táskát benne női és férfi óvszerrel. El se használtuk xĐxĐ

2010. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Engem is engedtek pasizni anyumek,en is engedni fogom a lanyom.Sok szulo azt hiszi hogy tiltani lehet,pedig nem,csak azt eri el hogy a gyerek hazudozik otthon.

13evesen mar nem az elso baratom volt,jartunk egy ket hetet es jott a masik,tiniszerelem,szerelmeslevelek,kezfogas max ennyi.19evesen vesztettem el a szuzesegem.

2010. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Bennem bízik anyukám, engedi hogy legyen barátom. sokszor mondja nekem csak úgy otthon, hogy örül hogy nem ilyen hajvasalós-csőgatyás-plázab*zival járok :D apukám már kritikusabb, neki nem szimpi, de hát ő baja :P Csak féltenek. Ha bíznak benned, elhiszik, hogy nem akarsz hülyeséget csinálni, semmi olyat, amit egy korodbelinek nem kéne. De ha a fiú többet akar a csóknál esetleg a fogdosásnál akkor azonnal pattintsd le

13/L

2010. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező,most gondolj bele! Nem tudom,milyen vagy,de: a lányod 13 éves,szeretne valakivel járni.Én belegondolok,de egyetlen porcikám nem szeretné.Pedig én is 13 leszek,de már most ilyen fejjel gondolkodok.

13 évesen még a gyereknek legfőbb dolga(és kötelessége) tanulni.

Az egy dolog,hogy nem akarnak egymással lefekeküdni.

Jó,oké a srác szerelmes a lányba.A fúkról ellehet mondani hogy ebben a korban még hetente vátogatjak a barátnőit.

Ha lány olyan,akkor összetörheti teljesen a szívét.

El kell ismerni,akár tetszik - akár nem,hogy 18 éves koráig a gyerek még gyerek.Hiába érettebb,még nem áll készen dolgokhoz.

Ezt most nem okoskodásképp mondtam.

Én így látom a helyzetet,és rövid válasz a kérdésedre: nem,nem engedném hogy járjanak.Találkozhatnak,beszélgethetnek,ennyi.

Le lehet pontozni,mindenkinek más a véleménye,nekem is.

2010. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!