Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Főleg szülöket kérdezzek, de...

Főleg szülöket kérdezzek, de bárki válaszolhat.13 éves nuko pasizás miért?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném megkérdezni ha valaki szerelmes egy srácba és a srác is belé és szeretnének járni 13 évese ak a szülő meg mindenki miért olyan, hogy hallani sem akarnak rola? Pedig nem akarnak nemi életet élni, semmi olyat amit 13 évesen nem lehetne. Sok szülő miért nem engedi, hogy a lányja/fiaja valakivel járjon???KÉRLEK NORMÁLIS VÁLASZOKAT. Előre is kösz.
2010. okt. 24. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem (most lepontozhattok) else mond a szülőknek...Mert úgysem engednék..Aztán majd talán rájönnek hogy semmire nem mennem azzal ha tiltják.
2010. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség, hogy ne mondja el a szüleinek, mert úgyse engednék. Akinek nem engedik a szülei, az vagy azért van, mert a gyerek nem elég megbízható, vagy azért, mert nem ismerik eléggé a gyereket (esetleg mindkettő). Mindkettőn segítene, ha a gyerek őszintén elbeszélgetne a szüleivel és elmondana mindent. Talán akkor jobban megismerkedik az anyuka a saját gyerekével, és még bízni is fog bene, ha látja, hogy nem titkolózik, nem hazudozik.


Az is hülyeség, hogy beszélgethetnek, találkozhatnak, de nem járhatnak. Ilyen korban normális gyerekeknél, akik szeretik egymást a találkozgatásból+beszélgetésből áll a "járás", nem többől.

2010. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én is 13 vagyok csak azért kérdem, mert én próbáltam anyukámmal erről elbeszélgetni, de a vége mindig az, hogy: Hagyjuk 16 évesen sem lehet barátod és kész. Most megkérdeztem bízike bennem azt erre azt mondta hagyjuk(de most tette tönkre az ágyam ugy hogy lehet, hogy nem a legmegfelelőbb időpontban kérdeztem megxD)
2010. okt. 25. 19:11
 14/19 A kérdező kommentje:
" Szerintem (most lepontozhattok) else mond a szülőknek...Mert úgysem engednék..Aztán majd talán rájönnek hogy semmire nem mennem azzal ha tiltják." igen hát :$ most is ez vanxD már 4 honapjaxD
2010. okt. 25. 19:12
 15/19 A kérdező kommentje:
" Azért,mert alkalom szüli a tolvajt.Egy 7.osztályos gyereknek tanulni kell,még legalább 5-7-9 évig,hogy 30 évesen meg tudjon élni és munkát találni.És ha azt hiszi magáról,hogy felnőtt,akkor kicsit ki kell józanítani,hogy nem az." Nem gondolom magam felnőtnek ha arra akarsz kilyukadni. Amúgy a szüleim szerint elég érett vok a koromhoz képest.:P
2010. okt. 25. 19:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Amúgy a szüleim szerint elég érett vok a koromhoz képest.:P


Na, jön már a szokásos tini szöveg :D Tudjuk, hogy minden tizenéves érettebb a koránál. A szüleid nem tarthatnak annyira érettnek, ha még azt is megtiltják, hogy barátod legyen...

2010. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

emberek, én [lehet tévesen], de azt szűrtem le, hogy nálatok kb 17 éves korig a gyerek csak suliba jár [vagyis tanul], eszik, meg alszik? ennyi? nem lehet élete?

szerintem nem a legjobb a szülőktől hogy eltiltanak... egyik barátnőmet is nagyon tiltják a pasiktól, és ezért kb 1 évig olyan szinten volt r*b@nc, volt egyszer 2 pasija volt egyszerre. pláne akkor ne tiltsanak, ha jön az a bizonyos lázadó korszak.

le lehet pontozni, én csak írtam amit gondoltam.

14/L

2010. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14/L,én felpontoztalak sztm tök igazad van!! (:

11/L

2010. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
(én nem vagyok szülő) De ez szerintem tök normális! Először nekem is azt mondta anyum h ne próbáljak 1 fiúval se járni! De aztán (miután 3 hónapja járok a fiúmmal) Elmondtam neki és nem akadt ki egyáltalán!
2011. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!