Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy győzzem meg anyumat hogy...

Hogy győzzem meg anyumat hogy köldök pirszinegt szertnék?

Figyelt kérdés
Várom a jó ötleteket!
2010. jan. 12. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

kérdés: hány éves vagy?


mert ettől is függ a válasz.

2010. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
13 vagyok:) és csak akkor engedik meg ha kijártam a 8 általánost. MI csináljak várjam meg? Vagy győzködjem tovább?
2010. jan. 12. 14:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bízz a szüleidben, hisz 100%, hogy jót akarnak. Ne siettesd az időt! Lehet 1 hónap múlva már te magad sem akarod azt a piercinget. Próbálj valami mással kitűnni. 34/N
2010. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13? nagyon fiatal vagy. egész engedékenyek a szüleid, hogy általános után engedik. én kb. azt mondanám a gyerekemnek, hogy míg 16 nem lesz. örülj, hogy egyáltalán engedik. gondolom akkor most vagy 7., vagy 8.-os, akkor már nem is kell olyan sokat várnod
2010. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hát elég gáz, hogy a szüleid csak ennyi határt szabtak és te még ezt sem vagy képes kivárni...én 16 éves korodig nem engedném, az biztos...a köldökpiercingnek erotikus töltete van, és egy KISLÁNYNAK nincs szüksége ilyesmire


21/L

2010. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legyen 5-ös a bizonyítványod,segíts otthon sokat a szüleidnek,időben járj haza,ezek mellett nézz utána honnan származik a piercing,és hogy különböző nemzeteknél milyen funkciót tölt be...vagy várj egy pár évet és onnantól mindent a testedre aggathatsz ami csilli-billi fényes,és menő(tök mindegy hogy mi az).
2010. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
figyelj! ha azt hiszed ezzel menő vagy akkor tévedsz! a piercing nem gyereknek való pláne nem egy ilyen fiatalnak mint te! szerintem várjál vele még bőven! én a helyedben minimum megvárnám a 16-ot vagy egyáltalán nem hajtanám végre magamon ezt a divat marhaságot!
2010. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lányomnak 16 évesen engedtem meg.
2010. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen, nálam is szülőként 16 lenne a "lélektani" határ.
2010. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, mert csak megmakacsolják magukat a szüleid, aztán még a végén kitolják a határt. Bírd ki, annál nagyobb öröm lesz, ha meglesz végre. :-)
2010. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!