Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok ha...

Szülők! Ti mit szólnátok ha hazamenne a 15 éves lányotok köldök piercinggel?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nagyon rég óta szeretnék köldök piercinget. De anya nem engedi. Még most szeretném nyár előtt. De anyukám nem engedi. Elég konzervatív. Szóval Ti mit szólnátok az ő helyében? Foggal körömmel harcol ellene...
2010. máj. 5. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Már nem divat !
2010. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

remélem az én lányom ennyi idősen a tudtom nélkül nem akar majd ilyet csinálni.

ha idősebb már, akkor meg úgyis megcsináltatja, ha tetszik, ha nem. de 15 évesen még az ilyen dolgok koraiak szerintem.


mondjuk nekem is anyám tudta nélkül volt meg a tetkóm anno, de már majdnem:) 18 voltam. az úgy gondolom elfogadhatóbb kor.

2010. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

mivel anyukád elég konzervatív, és tiltakozik, hogy ne legyen, ezért szerintem büntetést kapnál vagy nem tudom...

nekem sem engedik, mondjuk én nem is akarok, meg a köldök pc már annyira elcsépelt...mindenkinek van.


18L

2010. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Ugy tarkonvagnam hogy visszapattan a falrol. Az engedelyem nelkul ne csinaljon ilyesmit. Az mas kerdes, hogy en megengednem neki:D
2010. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem helyből kivetetné, büntetést kapnál és valószínűleg gyakran nézné, hogy visszarakod-e... Megéri? Oda a pénzed, a fájdalomról nem is beszélve.

Én is 15 körül voltam, mikor köldökpiercinget raktam magamnak, anyukám tiltása ellenére (ezelőtt több, mint 10 évvel). Mikor fürödtem bejött a fürdőbe és meglátta. Mivel előtte már megijesztettem egy "álpiercinggel", csak annyit mondott, hogy "látod kislányom, attól a vacaktól már sebes a köldököd", én meg ijedtemben kivettem. :) Persze mikor 18 lettem újra lett, akkor már úgy volt vele nagylány vagyok, azt csinálok amit akarok.

Akkor még úgymond nagy dolog volt, ma már tényleg inkább elavult divathóbort, semmi trendi nincs benne...

2010. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Én megengedném ha nagyon akarná amúgy szerintem is baromság az egész. Nekem is volt (én szúrtam 2x is) ki is szakadt belőle mert felakadtam valamiben. Remélem az én fiam nem talál ki ilyen marhaságot mert semmi értelme.
2010. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi hogy ilyen gyorsak voltatok. :)

de hát ha benn van már akkor csak nem fogja kiszabni?

2010. máj. 5. 20:49
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is büntetést kapnál [már ha szoktál :D] és kivetetné.
2010. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Két pofon és azonnal vegye/vetesse ki.

Mellékesen 16/F

2010. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Én szívesen elvinném a lányomat /15 ő is/, betetetném, kifizetném.

De nem kell neki :P


Hogy egy konzervatív anyuka mit szólna, nem tudom, ebben nincs tapasztalatom. Neked kell ismerned, hogy reagálna. Sokan csinálják így, hogy kész tények elé állítják az ellenkező szülőt... Megéri kockáztatni? Ezt Neked kell tudnod.

Sok sikert!

2010. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!