Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok ha...

Szülők! Ti mit szólnátok ha hazamenne a 15 éves lányotok köldök piercinggel?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nagyon rég óta szeretnék köldök piercinget. De anya nem engedi. Még most szeretném nyár előtt. De anyukám nem engedi. Elég konzervatív. Szóval Ti mit szólnátok az ő helyében? Foggal körömmel harcol ellene...
2010. máj. 5. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlatos egy ilyen szülővel ellenkezni, de ha mégis úgy gondolod, hogy beteteted, akkor lehet kapni teljesen átlátszó piercinget, amit csak közelről látnak meg. Csak akkor érdemes még a haspólós/fürdőruhás korszak előtt, hogy begyógyuljon a seb mire beköszönt a nyár. Én a helyedben nem csináltatnám meg, nem is trendi illetve elég kényes is mert sokmindenbe beleakadhat ha nem vigyázol. egy kisfiús anyuka
2010. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy meg sem csinálják szülői engedély nélkül...
2010. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi. :) hát ha már benn lenne nem tudna mitcsinálni.

amugy nem piercingesnél csináltatnám mert engedély kell. vannak jó barátaim. :D de ettöl tartok egy picit.

2010. máj. 6. 19:05
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ne viccelj! Piercinget sosem szabad ismerőssel csináltatni, ha csak nem piercinges az illető. A fülszúrás is durva ismerős által, de az még mindig hagyján. Ha nem megfelelően fertőtlenítik, elfertőződik, rossz helyre szúrja, nem fog benne minden piercing jól állni... szenvedni akarsz? Én a helyedben még várnék ezzel pár évet, amúgy szerintem is elcsépelt dolog, már minden második csajnak van.
2010. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos megengednék hisz anya is nagyon szereti az ilyen dolgokat hisz neki is van tetkoja és volt hogy a szemöldökébe peircing , csak nekem még nem kell
2010. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én a tetkomat csináltatam igy de nekem engedékenyek ha nem tugyuk mijen természetü muterod 100% választ se várj pircing az nem egy ojan nagy cuc ha meg a köldököd be van az meg még kisseb csak az arcodba ne tegyél szerintem egy szidás duzogás és minden a régi
2010. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!