Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy kérdezzek...

Szerintetek hogy kérdezzek rá? Bővebben lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nem tudom hogy kérdezzem meg anyukám, hogy elmehetnék-e legyantáztatni a karom. Mert jön a nyár és engem zavar, de nem tudom, hogy fogadná mert ő nem csináltat ilyet.
2010. márc. 17. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Anya,engem kicsit zavar a karomon a szőr.Tudom,hogy téged nem,de te így vagy tökéletes.Én viszont jobban érezném magam kicsit kevesebb szőrrel.A kozmetikusod,tudod,aki ilyen szép szemöldököt fest neked mindig,biztosan megcsinálná.Megadod a számát?Köszi anyu,tudtam,hogy jófej vagy.
2010. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kellene gyantázni.Nekem 3 év után eléggé megerősödött a szőr rajta,Így még nem csúnya,de nem is olyan "szőke" mint volt

De ha mindenképpen akarod: Szerintem ültesd le anyukádat és mondd neki,hogy SZÁMODRA FONTOS dologról szeretnél vele beszélni.És elmondod egyszerűen,érthetően és megindokolod,hogy miért( pl:amit írtál,hogy zavar stb) sajnos jobb ötletem nincs,de te ismered anyukádat és hidd el,tudsz rá hatni...Szerintem.

Sok sikert!

2010. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) arra is gondoltam már, hogy csak kiszőkítettem mert én is hallotam, hogy a gyantától vkinek megerősödik a szőrre, szerintetek melyik lenne jobb ilyen korba?
2010. márc. 17. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
epilátor? van epilátorod? én azzal szedem le, ~2 hétig tart
2010. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szörtelenítésre nem csak a gyanta jó. Borotva. Hát azt inkább ne. Elöttem is írták az epilátort hát nem ismerem.

Szörtelenítő krémek, habok. Ezekből több féle is van. Talán ezzel kéne kezdeni (Veet ez drágább vagy a Balea (dm) ez olcsóbb).


De mivel 16 éves vagy szerintem már eldöntheted hogy neked hogy a jobb. Hogy érzed magad jobban. Ha zavar akkor le kell szedni ha nem akkor marad. Én inkább leszedném (mivel fiú vagyok nekem természetes hogy szőrös a karom :D ). Lehet hogy ha leszeded mondjuk habbal (aminél van olyan amin csak le kell húzni a habot és már kész is) nem is fogja senki észrevenni ha csak nem írod fel a kezedre.

Ha anyukád még is észre veszi és esetleg kicsit kiakad akkor mondd meg neki hogy téged zavar. Ha kicsit szemtelenebb választ szeretnél esetleg kicsit zavarba is akarod hozni akkor jelentsd ki hogy nem látható helyen is leszeded (Persze ne vásárláskor amikor mondjuk a szőrtelenítő eszközt a kosárba rakod ;) )

2010. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!