Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányomra néha...

14 hónapos kislányomra néha rá jön hogy harap vagy csip és érdekes grimaszokat vág. Meg kérdezzek valami orvost vagy természetes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Enyém 16 hónapos. Pár napja az a legújabb hobbyja, hogy jó nagyokat ráhúz a fejére annak, akit épp éler. Le fog róla szokni. Csak el kell neki mondani, hogy ne csinálja. jóóóóóóóóóóóóóóóóóó sokszor. :D

A grimaszolás pedig sztem csak vicces neki. Azt hiszi, a csípés és harapás is vicces.

2010. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
..épp elér
2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Akkor volna még kérdésem hogy mikor lesz szobatiszta? Vagy csak akkor ha már tudja mondani hogy kaki :)?
2010. nov. 4. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap egy bölcsiben dolgozó dada azt mondta h addig nem érdemes elkezdeni, amíg huzamosabb ideig, tehát pl délelőtt (reggel 8tól 11ig) nincsen száraz pelenkája. mert ha az ember erőlteti azzal nagy bajt is tud okozni.
2010. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

neem, nem feltétlenül azt fogja mondani. De több ismerősöm is van, akinek már 18 hónaposan szobatiszta volt a gyereke. Teljesen egyedi. Az én nagylányom 25 hónapos, a középső 23 hónapos volt, amikor szobatiszta lett.

A kicsi most 16, mint mondtam, és már többször előfordult, hogy behozatta velem a bilit és tett is bele vmit. Ma pisilt, tegnap kakilt. pl. :D

Bár gondolom ez a része a kutyát sem érdekelte. :DDD

2010. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is erőltetésről an itt szó sztem senkinél. De megismertetni vele magát a bilit simán lehet hamarabb. Legyen a szobában, néha rá tudjon ülni akár ruhástól, ilyesmik.

Nálunk annyi előny van, hogy a tesóktól látja, hogy mennek a wc-re stb. Tetszik neki.

2010. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!