Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy ezekért felküldt...

Normális hogy ezekért felküldtek az igazgatóhoz?

Figyelt kérdés

Tehát.


Fentmaradtam a buszon amikor anyám megengedte, de a tanár aztmondta száljak le.


Telefonommal egy videót készitettem a ziskolűában amit az igazgató látott, ő is látta hogy nincs rajta egy arc sem nem sértek vele szeméyli jogot.. én ezt feltettem az internetre.


Telefont elővettem órán.


Telefont használtam az iskolában


Telefont nem az iskolaszekrényben tartottam.


Táskával mentem be órára.


Folyóson hagytam a táskámat.


Filctollat találtak a zsebemben -.- 8NHem graffityztemvele nemcsinátlam ele semmit csak észrevették és rámkente az igzgató)


Szerintetek? Normális?


2010. jan. 16. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Na vávávávávááárjunk csaaak, most akkor ezekért egyenként minig igazgatóhoz küldtek, vagy mi? :D Telefont használtál iskolában? Akkor meg mi van? Mert miért kellene az iskolaszekrényben tartani a telefont? Ha keresnek, akkor nem tudod onnan felvenni... Folyosón hagytad a táskádaaat? Aztán? Én is hagytam már ott véletlenül, aztán odamentem, és elhoztam. Filctoll a zsebedben? Hogyhogy találtak? Mert kutakodtak a zsebedben, vagy mi? Amúgy meg miért is ne lehetne nálad filctoll akár a zsebedben is? Én pl. nem hordok tolltartót, és egy két toll van a zsebemben és kész. Ezek elég hülye indokoknak tűnnek nekem...
2010. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kedves

kérdező hány éves vagy?

ja am kikapcsolt állapotba mit néztetek a telefonon?

ha bevisznek az igazgatóiba

ne védekezz mindenre mond azt hogy igen igazuk volt igy történ na jó ne mindenre pl hogy te gyújtottad fel az iskolát meg hasollók, mindig maradj nyugodt ne sírj vagy kiabálj mert abba bele kötnek.

sajnos ebbe nagy rutinom van mert én voltam az iskolában a fekete bárány

2 naponta berángattak de legtöbbször teljesen ok ékül

hallgasd végig őket aztán már mehetsz is

még több tippiét tudok adni ilyen esetekre msn en: vazulcsab@hotmail.com

2010. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Srác te tudod mit beszélsz?


Tudod mi az a TANTESTÜLET?!

Elárulom, hogyha TANTESTÜLET elé állítanak, az a legszigorúbb szankció, amit kaphatsz (vagyis az igazgató UTÁNI fokozat).


Amúgy meg olvass házirendet. Ha azt megszeged minden büntetés jogos. Az új telefont mge szünetben kell mutogatni a haveroknak...

2010. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tanárra válogatja, hogy felküld-e. A tantestület elé citálni valóban súlyosabb, mint az igazgató elé.

Azt nem írtad, hogy kaptál-e intőt valamelyikért a leírtak közül, vagy csak szóbeli feddést?

Azt tudod egyébként, ugye, hogy telefont csak bizonyos helyeken lehet használni? Ha telefonálni akarsz a suliban, akkor azt a WC-ben tedd!

2010. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tiszta hülyeség. Ilyen kis dolgok miatt nem kéne igazgatóhoz vinni egy gyereket.
2010. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

kis dolgok?

könyörgöm, ha nem lehet telefont használni, akkor nem lehet.még mutagatni se.az órán csak annyi dolga van a diáknak, hogy a tanárra figyel.nem a padtársa telefonját nézegeti.

2010. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!