Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy ezekért felküldt...

Normális hogy ezekért felküldtek az igazgatóhoz?

Figyelt kérdés

Tehát.


Fentmaradtam a buszon amikor anyám megengedte, de a tanár aztmondta száljak le.


Telefonommal egy videót készitettem a ziskolűában amit az igazgató látott, ő is látta hogy nincs rajta egy arc sem nem sértek vele szeméyli jogot.. én ezt feltettem az internetre.


Telefont elővettem órán.


Telefont használtam az iskolában


Telefont nem az iskolaszekrényben tartottam.


Táskával mentem be órára.


Folyóson hagytam a táskámat.


Filctollat találtak a zsebemben -.- 8NHem graffityztemvele nemcsinátlam ele semmit csak észrevették és rámkente az igzgató)


Szerintetek? Normális?


2010. jan. 16. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
normális. a házirend rád is vonatkozik. nem gondoltál még ráááá?
2010. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

szerintem túlzás, de a házirendet nézd át, hogy miket ír erre.

Talán a videóval kicsit messzire mentél, de a többit nem értem. Telefonáltál is az órán, vagy csak elővetted?? Ez nem egyértelmű.

Mondjuk akár túlzás, akár nem, nem tudsz mit csinálni. Valamiért a bögyükben vagy, ennyi.

2010. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké.. lecsesz a tanár.. na de igazgatóhoz???...
2010. jan. 16. 15:25
 4/16 A kérdező kommentje:
Telefont csak elövettem mert karácsonyra kaptam és megmutattam osztársamnak h milyen.. besem volt kapcsolva.
2010. jan. 16. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha a házirendben foglaltakkal szemben vétettél, akkor jogos a megrovás.

esetleg olvasd át, hogy ha legközelebb elővesznek valamiért, akkor tudj hivatkozni valamire.

2010. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincsnek ilyen a házirendben de ha benne van akkor: TANTESTÜLET elé állitunk meg nem tom mit hablatyolnak.. és amikor nincs benne mondom nekik h ismerem a házirendet és ilyen nincs benne aztmondja: ADe attól még nem gondolod h ilyet lehet?.. amugy egyszer öngyujtót meggyujtottam a suliban az öltözöben a kifogás az volt zárt térben.. amugy ez sem volt a házirendben csak h szúró,vágó eszközt tilos amugy az hogy öngyujtot nem vagy hogy tűz ilyenek nem voltak.. mondták h igen nincs a házirendben de hát ilyet nem lehet és akkor ezért is természetesen egy igazgatóit.. de ha mindenért kapok valamit ami nincs is a házirenben akkor ... (Mondjuk ez természetes) De az sincs a házirendben hogy ne küldj a PENTAGON-tól egy atombombát a sulira. és ha küldök és felrobban? Nem volt benne a szabályzatban engem még is kirugnak :D (Mondjuk honnan..?? XD )
2010. jan. 16. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
órán a tanárra kell figyelni, nem a telefonod mutogatni.
2010. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Te annyira primitív vagy! Olvasd már el, hogy írsz és miket csinálsz. Szegény tanárok! Menjél utcát söpörni, nem érdemled meg, hogy tanulhass!!
2010. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dick lol. Szerintem kicsit légy óvatosabb. Nem hiszem el, hogy minden ilyen helyzetet látott valami felnőtt. Nem nagy a szád egy kicsit amúgy? :O
2010. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi siettem.
2010. jan. 17. 00:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!