Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felküldtek az igazgatóhoz,...

Felküldtek az igazgatóhoz, elkezdi hitegetni nekem hogy hazudni tudok csak utána meg kiderül ö hazudott ez normális? (Bövebben lejjeb)

Figyelt kérdés

Felküldtek az igazgatóhoz mert találtak nállam egy petárdát ami nem az enyém volt hanem az osztársam adta. Én annyiban hazudtam neki, hogy:


Nem volt rajta az a cucc amit megkell gyujtani mert odadobtam osztársamnak h nekem nwem kell ekkor leesett, és én annyit hazudtam hogy guritottuk. Többi mind igaz volt amit mondtam.


Amikor bementem és beszélgettünk nekem egyetlen egy szavam se hitte el: Én csak hazudni tudok stb.. ( Ez nem is igaz..) És amikor bementem közölte hogy feljelentette a szüleim 1 órával ezelőtt a rendőrségen.


Amikor kimentem az igazgatótól azt mondta, nagyon jó fej leszek csak egy intőt adok és nem jelentem fel a szüleim... vagyis ő hazudott és azért kicsit kevesebbet hazudtam én arányban mint ő.


Igen télleg jófej volt, de most akkor is.. ez normális? :S


2010. jan. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tehetne?Elkezdené keresni az igazi bűnöst?Az úgyis letagadná.Azt mondaná,nem az övé volt.Szerintem a diri egyszerűen beérte veled,és ennyi.
2010. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
6%

Örülj neki, hogy ennyi történt.

Kb 15 évvel ezelőtt még kaptál volna 2 akkora pofont is hogy a fal adja a másikat. De ma már nem lehet....sajnos.

2010. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

O tobbet hazudott mint te:)

Elsonek azt mondta, hogy feljelentette a szuleidet 1 oraval azelott aztan meg kiderul, hogy meg fel sem jelentette, szep kis igazgato az ilyen.

2010. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ja, ő nagyobbat hazudott :)

de csak mert ilyesztgetni akart téged

2010. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valahogy kordában kell tartani a mai vadállat gyerekeket.Nem rád értem,de lehet,hogy példát statuál veled.

Amúgy majd később te is rájössz,milyen nehéz veletek...:-D

2010. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Álj bosszút! Valamit tergyél tönkre az iskolában, de olyat amit ki kell javítani azonnal és jó drága....
2010. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!