Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem 15 éves lányomnak...

Megengedjem 15 éves lányomnak a nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés
a köldökébe már van egy,jok a jegyei,nem iszik drogozik cigzik,2 és fél éve van barátja,nagyon figyelmes okos jó gyerek!megengedjem?
2010. jan. 10. 15:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Atyagatya! Minek nézünk elébe? (az enyéim még kicsik-picik)

Mostani eszemmel nem engedném. De borzasztó szó(két szó)

most biztos nagyon utáltok mindketten. Picit megpróbálnám húzni az idő, hátha meggondolja.

2010. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
16.03. vagyok. Még annyit hozzá tennék,hogy anyukámnak nagyon tetszett az orr piercing egy pár évvel ezelőtt.Akkor volt 40 éves és nem akart rakatni mert ő már olyan idős,mit fognak hozzá szólni.Aztán végül is meggyőztük,hogy mással ne foglalkozzon mert az a lényeg,hogy neki tetszik.Hát 40 évesen elment és belövette...nagyon jól áll neki és nem bánta meg :)
2010. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Sztem engedd,az is jó,hogy ennyire jó a viszonyotok,hogy megkérdezi te mit szólsz.Én anno titokban csináltattam tetkót.Nem volt balhé belőle,de jobb lett volna előtte beszélgetni erről anyámékkal.
2010. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
én is megengedném. Pedig nem vagyok már tini. Most várom a második babám és 15 év múlva ha megkérdi, biztos rábólintok, sőt ha szeretné még el is megyek vele.
2010. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Hát...én eleve a köldök-piercinget nem engedtem volna, de ha már az van, akk nyelv is lehet!xĐ
2010. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, a nyelvpiercing egy olyan dolog, amit ha kiveszel, iszonyatosan gyorsan beforr. Tehát, szerintem lazán megengedheted neki, mert ha megunja, egyszerűen csak kiveszi, és volt-nincs! Ha már a köldökpiercinget megengedted, aminek azért marad nyoma, akkor ez is simán mehet....

Csak vigyázz hogy ne az legyen, hogy ezután mindenét ki akarja szúratni...

2010. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
Hát én egyszer láttam amint egy 16 körüli hölgynek betették, majdnem elájult közben, pedig keménykötésűnek volt mondható. Utána jó darabig fel volt dagadva a nyelve, és alig bírt beszélni. Hát, ha nagyon akarja... egészségére.
2010. jan. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
43%

A köldök elmegy,de nem engedném neki.

Csak elronditja magát,később tutira kiszedeti

2010. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
hát ha nagyon akarja én megengedném.
2010. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%

Én is megengedném, ha szeretné, el is mennék vele:)

Fontos, hogy ha már egyszer megengeded, akkor pl. mikor majd feldagad a nyelve vagy fáj, akkor ne azt hallgassa, hogy "látod én megmondtam", hanem akkor is állj mellette. Nagyon meg fogja köszönni, ha így állsz hozzá. Meg amúgy is, nem látja mindenki, és ha kiveszi, be is forr, nem olyan mint egy tetoválás.

2010. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!