Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem 15 éves lányomnak...

Megengedjem 15 éves lányomnak a nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés
a köldökébe már van egy,jok a jegyei,nem iszik drogozik cigzik,2 és fél éve van barátja,nagyon figyelmes okos jó gyerek!megengedjem?
2010. jan. 10. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

Én a köldökébe se engedtem volna...

Nem ettől lesz nagylány!!!

2010. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
81%

szerintem igen. a köldök és a nyelv pont olyan helye, ahol úgyse látja mindenki.:) (kivéve a köldököt nyáron.:D )

szerintem simán megengedheted.(:

2010. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
89%

első válaszoló.. attól mert valaki piercinget csináltat, nem feltétlenül abból az okból kifolyólag, mert azt hiszi ettől már nagylány..-,-

van, aki 20 év fölött csináltat.

2010. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sem. Marhára rá lehet kapni a pirszingelésre, a legtöbb osztálytársam nem elégedett meg 1-2-vel, volt olyan csaj, akinek nem tudtam a szemébe nézni beszélgetés közben, egyfolytában lekötötte a figyelmem a sok bizbasz fém, ami az arcából kiállt.

Én 18 éves koráig vártam volna a köldökkel is, ha normális, addigra már úgysem fogja érdekelni a dolog.. tapasztalat.


22L

2010. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Saját tapasztalat! Meg voltam őrülve a köldök piercingért. Lett is. Szép volt meg minden.

Most jelenleg Babát várok, és nagyon bánom, hogy megcsináltattam anno. Jó nagy marha voltam. Most, hogy nő a pocim reped, szakad, színeződik. Baromi csúnya.

Szóval ezek pillanatnyi hóbortok, amit később megbán az ember.

Nyelvbe meg szerintem extra felesleges. Az olyan helyek mint fül, köldök megértem.......hisz nagyon szépen mutat. De hogy nyelv, orr és társai miért kellenek? Nem értem.......elcsúfítják az embert.

Nem egy begyepesedett kismama vagyok......23 éves vagyok, és ha rám hallgatsz, valahogy óvatosan megpróbálod lebeszélni a lányod a nyelvpiercingről.

2010. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen én még nem engedném. Max 16-17 évesen.

Tudom miről beszélek :) 19 vagyok és én is ilyen tájt kezdtem el könyörögni anyunak és mai fejjel neki volt igaza, hogy 15 évesen még nem engedte.

2010. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
Én sem engedném, egy 15 éves lánynak minek piercing? Pösze lesz.. Ez csak egy hóbort.. "mert úgye mindenkinek ilyene van" 2-3 év múlva már nem is akar..
2010. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Én 16 voltam,hogy lett(köldök+nyelv) és azóta eltelt 7 év és nem bántam meg...nekem még mindig tetszik pedig azóta már van egy kislányom is.Terhesség alatt kiszedtem a köldökömből és szülés után vissza raktam.Szerintem engedd meg,ha nem tetszik neki legfeljebb kiveszi.Ja és én pösze sem lettem :)
2010. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
90%

pont ez az, hogy pár év múlva már nem is akarja.

szóval most kell megengedni neki, amíg akarja, mert ha kiveszi úgyis összeforr.:D

2010. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Én nem engedném neki. Már a köldököt sem hagytam volna.
2010. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!