Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak anyával?

Mit csináljak anyával?

Figyelt kérdés
Egyszerűen én más vagyok,mint a többi lány az osztályomban.Anya állandóan azzal jön,hogy "bezzeg a kislányok eljárnak a városba,bezzeg ők máshogy öltöznek bezzeg ők..." na és már kivagyok ettől teljesen.Én nem szeretem a divatot,baj,hogy nem öltözök divatosan és nem kenek magamra 1 kiló sminket?!Arról nem is beszélve,hogy ezek a csajok mind kettes-hármas tanulók,én meg ilyen négyes-ötös vagyok és néha azt hiszem,hogy anya jobban örülne annak,hogy ha ketteseket hoznák haza nap mint nap.Azzal is baja van,hogy csendes vagyok.Ilyen a stílusom,és ezt már milliószor elmondtam neki.Meg sok mindenben nem ért meg.Ügyvédet akar belőlem csinálni,de abszolút nem érdekel,én állatorvos akarok lenni,amiről anya hallani sem akar.Ezt nem értem.Hogy értessem meg vele,hogy én ilyen vagyok,és soha nem leszek más.Tíz év múlva sem úgy képzelem el magam,hogy megyek egy tárgyalásra egy kiló sminket magamra rakok,kis miniszoknya meg minden,hanem vagy egy rendelőm és kiskutyákat gyógyítok,meg macsekokat meg minden állatot.xD Amúgy 12 éves vagyok és lány,és 6.osztályos.
2010. jan. 10. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
csodálatos vagy...egyedi,aranyos,és szuper,hogy nem akarsz beleolvadni a tömegbe.vannak hibáid,biztosan,mint mindenkinek.17 vagyok,és most bánom csak meg hogy nem olyan voltam mint te..van pár tetoválásom,piercingem,amiket nagymenőzésből berakattam,és most bántam meg.becsüld meg hogy ilyen vagy,és azt a pályát válaszd,amit a szíved diktál.
2010. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

22:58 vok.

Én csak azt akarom még hozzáfűzni h sztem hülyeség menőzésből piercinget, tetkót rakatni vagy több 10ezer forintos ruhákat hordani!Igen, az ilyeneket énis utálom...:S

2010. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A tegnapi 09:08-as vagyok, amit írtam, azért írtam, mert Anyukád büszke lehetne arra, hogy Neked nem a szexen és az italon és ne adj' isten a drogon jár az eszed!!! Úgy viselkedsz, mint ahogy egy normális 12 éves lánynak kell!!! Ezért Te csak maximális tiszteletet és megbecsülést érdemelsz!!!
2010. jan. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy nagyon, és örülök, hogy vannak ilyen tinik is. Tarts ki az álmaid mellett, nehéz lesz, de ha kell, trükközz néha. Én anno direkt elrontottam a felvételit, hasonló helyzetben, mint Te, ez volt az a pont, amikor Anyám megértette, hogy nem erőltetheti rám az akaratát. Ezt most nem azért írtam, hogy Te is ezt tedd, mert nem a legjobb példa, de Én ma egy boldog felnőtt vagyok, mert anno kitartottam, és nem adtam fel a saját elképzeléseimet. 32/N
2010. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hát ha négyes ötös tanuló vagy akkor tudnod kéne a nák és a nék használatát. Amúgy, én a 3. gyerek vagyok a családba, és nálam jöttek rá szüleim hogy úgyse az leszek akit ők akarnak. Mindig is makacs voltam, ami nem érdekelt azzal nem foglalkoztam, de ami viszont érdekelt azzal nagyon is sokat. A lényeg hogy ha nagyon zavar hogy mindenképp ügyvédet akar belőled csinálni, akkor csak ennyit mondj neki: "Anya! Had döntsem már el hogy mi szeretnék lenni. Engem nem a pénz érdekel, az állatokat szeretetből gyógyítanám, és gondolom te se szeretnéd azt csinálni amit ráderőltetnek."
2010. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Előző vagyok. A pénzeset azért írtam, mert gondolom anyukád a pénz miatt akarja. (Ez azért durva hogy ma már szó szerint a pénz boldogít, ha nincs pénz, nincs miből eltartani a családot, ami széthullik...)


ui.: Boccs az elmélkedésért

2010. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Inkább barátaid és társaságod elgyen int mindig penge ötösöd.. 8.ban belehúzol egy kicsit aztán 2. félévben már csak annyi a dolgod h ne bukj meg.. Nálunk is van egy ilyen csaj, sőt kettő. Csak egymással beszélnek, és órán is alig mernek megszólalni, általában tanulnak és még 1x sem láttam lent őket. Sehol. Ilyen akarsz lenni?
2010. febr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem meg folyamatosan azzal cseszegetnek hogy csendesedjek már el mert így senki se vesz komolyan:S
2010. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Adrinak hívnak? :O
2011. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!