Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értessem meg a szülőkke...

Hogyan értessem meg a szülőkkel, hogy már szeretnék menni bulizni?

Figyelt kérdés
15/L
2010. jan. 4. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szánalmasok akik mindig így lenézik a fiatalokat!Attól hogy a többsége OLYAN AMILYEN a többi lehet hogy nem!
2010. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem annak, aki felnőtt fejjel gondolkodik, eleve nem jut eszébe 15 évesen bulizni menni, erről ennyit...
2010. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kedves sok sok 15 éves gyereket felnőttnek gondoló ember:

ha valaki 15 éves, az gyerek, ezért nem számít nagykorúnak és ezért nem tesz érettségit sem (mivel még nem érett)...ezért nem vezethet autót sem, mellesleg mindaddig gyerek valaki, amíg nem képes magát eltartani...amíg a szülei tartanak el valakit, az igenis gyerek, még 30 évesen is...egy felnőtt ember már képes felelős döntéseket hozni és buli helyett inkább kenyeret venni vagy kimosni és kivasalni a ruháit...és én most nem azt monsom,hogy mindezt tegye meg egy 15 éves, mert nem kell...épp azért, mert GYEREK, de épp ezért nem kell neki bulizni járni sem...

azokról, akik szerint egy 15 éves simán bulizhat és akár részegedhet is, megvan a véleményem...erre szokták mondani,hogy az alma nem esett messze a fájától...akinek a gyereke ezt megteheti,ott a szülő is züllött


és még egy utolsó gondolat: eddigi életem során négy ilyen felnőttes gondolkodású tizenévessel voltam személyesen is kapcsolatban...az első 14 évesen ment el szülni, a másik egy gimis kolitársam, aki 15 évesen ment szülni, a maradék kettő 16 évesen lett anyuka...bizonyára azért történt így, mert olyan felnőtt gondolkodásúak voltak ;) aki éretten gondolkodik, az 15 évesen felfogja, hogy fiatal még az ilyesmihez és ott van az iskola... majd egyetemista korában ráér bulizni két vizsgaidőszak között, és akkor már meglesz ehhez az esze is (bár ilyen felfogással nem hiszem, h eljut az egyetemre)

2010. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedve utolsó válaszoló. Gondolom, te először 20 évesen voltál buliban, először nagykorúan ittál alkoholt, és amíg tizenéves voltál, minden délután iskola után hazamentél, 8-ig tanultál, aztán lefeküdtél aludni. Nem akarom védeni azokat, akik 12-13 évesen elmennek lerészegedni, jól megbaszatják magukat, aztán 15-16 évesen gyereket szülnek, de nem értem, miért kell minden 15 évest taknyos hülyegyereknek nézni. Attól, h vannak ilyenek, attól nem az összes olyan. Lehet, h a kérdező sem mittudomén milyen lerészegedős, drogozós, hajnalig kúrós buliba akart menni, csak egy laza estét akart a barátaival. Attól, h valaki 3 havonta 1x el akar menni valahova este, attól még nem kell rögtön leordítani a haját, h te ehhez még kicsi vagy, menj, játsz a játékbabáiddal.
2010. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!