Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy én más vagyok mint ő?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15/L mindig hív bulizgatni, meg nagyvárosba csavarogni kettesben, házibulit akar csinálni nálunk, meg össze akar hozni srácokkal! Hiába mondom neki hogy az én szüleim nem engedik, hogy idegen helyeken csavarogjak, vagy buliba járjak nem mellesleg nekem sincs kedvem bulizgatni. A fiúkhoz meg nem kell segítség, majd ha valakivel összeakarok jönni akkor intézkedek én magamnak. Nem érti meg, hogy nekem nincs szükségem ezekre! 6 éve ismerem és azóta a legjobb barátnőm, de az utóbbi 1 évben teljesen megváltozott! Szoliba jár meg, műkörme van, műszempilla, magas sarkú. Nekem ezek nem fekszenek. Vissza akarom kapni a régi barátnőmet :(


Mit tegyek?!

14/L


2011. júl. 2. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagytok egyformák, ami teljesen természetes, de ettől még lehettek ugyanolyan jó barátnők. Ahogy te fogalmaztál a régi barátnődet nem tudod visszakapni, mert ő most fedezte fel, hogy nő lesz. Ez is természetes, csak ezt ki hogyan kezeli. Mond el neki, hogy te nem vágysz ilyesmikre mint ahogy bulizni sem és pasizni sem. Neki ezt kell elfogadnia, neked pedig azt, hogy megváltozott.
2011. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki változik.

Nem vagytok egyformák, és ha sokáig barátnők voltatok, még nem jelenti azt, hogy örökre hasonlóan fogtok gondolkodni. Most tapasztalod ezt előszőr, de nem utoljára. Az emberek változnak és a változás nem feltétlen rossz dolog. Ő is azért viselkedik igy, mert neki ez a jó most. Te meg azért nem mész buliba, mert neked ez igy jó. Senki se hibás, és inkább a közös dolgokra koncentráljatok. Az sem lenne rossz, ha másokkal ismerkednél, hogy olyan barátaid legyenek akikkel hasonlóan gondolkodsz.

És a fiúzásban nincs semmi kivetnivaló.

Öszintén kivánom, hogy találd meg a középutat és főleg nyugodj meg, semmi szörnyűség nem történik ,csak a változás.

2011. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ez a korszak nálad is el fog jönni, csak lehet hogy kicsit később. Mindenesetre szerintem így nem fogtok már a legjobb barátnők maradni, mert nem egy az érdeklődési körötök és nem éreznétek jól magatokat együtt. Hagyd had élje az életét, Te pedig keress más barátokat. Aztán egyszer majd még lehet hogy újra összehoz Titeket az élet.
2011. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítsd le, mielőtt megnyeri a Valóvilág 8-at...
2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!