Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy én még mindig ugyanaz vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel régen nagyon jól elvoltunk.Mindig beszéltünk face-en,találkoztunk,de most ez megváltozott,amióta együtt vagyok a barátommal.

A barátom és az Ő baráti köre más,mint a mienk(ha fogalmazhatok úgy,akkor ismertebbek,"menőbbek").Már mondtam a legjobb bnőmnek,hogy nyugodtan eljöhet hozzám,amikor itt van a barátom,de Ő nem akar.

De tegnap a legjobb barátnőm nagyon kiakasztott...

Szombaton volt a párom és a többi haverom ballagása és

elhívtak engem is,mert nagyon jóba lettem velük az elmúlt pár hónapban.De a ballagás ütközött a barátnőm pizsibulijával(nem este volt a ballagás,de a barátomnál aludtam),ezért azt lemondtam.Erre teljesen kiakadt,hogy én már nem is akarok vele barátkozni,meg hogy inkább a "plázapi.ákkal" járok vásárolni meg beszélgetni(ezt így szó szerint,pedig nem is ismeri őket,csak látásból -.-) és hogy én csak azért kellek a barátomnak,hogy megdugjon,mint az összes többi barátnőjét...Én itt azt hittem,hogy rosszul leszek tőle.

1.,nem is ismeri a barátomat és a barátainkat,mivel nem képes velük többet beszélni egy "Szia"-n kívül.

2.,miért ócsárol másokat a hátuk mögött?!Mondja a szemükbe akkor és ne nekem...

3.,Miért sérteget engem?

4.,pizsamabulit akármikor tarthat,de a barátom csak egyszer ballag ált. suliból.

Nem tehetek róla,hogy ha Ő a fejébe vesz valamit,akkor abból nem enged.Ez annyira rosszul esett.Ma pl. felhívtam,hogy nem akar-e velem valamikor találkozni,erre meg azt mondta,hogy majd az új barátaim biztos szívesebben találkoznak velem,mert neki nincs kedve hozzám...Hát mondom jól van,akkor bunkózzál.

Meg facebook-ra is kiírja,hogy mennyire tudja gyűlölni a 2színű ribiket,akik mindenkit elárulnak(tudtam,hogy itt rám gondol) és amikor rákérdeztem,hogy miért kell ilyeneket írni,akkor meg mondja,hogy Ő igazán nem tehet róla,hogy magamra vettem.Nem tudom,azt hiszi rólam,hogy én degenerált vagyok,vagy mi ?!

Már lassan tényleg ott tartok,hogy nem akarok vele barátkozni.

De istenem,neki is vannak hibái,mégsem mondom neki,annak ellenére sem,hogy mennyire idegesítő...

Jó,oké,hogy mostanában kevesebbet tudtunk talizni(nekem itt a nyelvvizsga felkészítők hada+még egyéb különórák,Ő meg csak nem akart velem elmenni valahova,inkább otthon akart ülni,de nekem az uncsi),de akkor is.

Mit tegyek?

Próbáljak vele beszélni vagy inkább hagyjam,majd megnyugszik?


Köszi előre is!


2011. jún. 20. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Próbáljak vele beszélni vagy inkább hagyjam,majd megnyugszik?"

Fordítva. Először hagyd lenyugodni, aztán próbálj dumáni vele. Ha nem megy, hagy a p*csába, előbb-utóbb úgy is ő fog keresi, de ha mégsem, akkor sincs gáz.

2011. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
sorry,de szerintem részben igaza van a barátnődnek.
2011. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem is.:D

(Első voltam.)

2011. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ált. sulis létedre a barátodnál alszol? szép....
2011. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De miért lenne igaza?Ha arra nem veszi a fáradtságot,hogy megismerkedjen velük normálisan,akkor nem értem,hogy mi baja van...Már többször mondták a barátaim,hogy hívjam el őt is velünk,mikor megyünk valahova.Ha hívom,akkor csak annyi a válasz,hogy 'Kösz,ez inkább kihagyom'.
2011. jún. 21. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy elmentél a barátod ballagására, de utána elmehettél volna a barátnőd pizsibulijára, mert te is többbször ott aludhatsz nála. Szerintem erre gondolnak(vagy erre is)

Van akin beszélgetés nélkül is látszik hogy plázap*csa...

2011. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, az utolsó jól látja a dolgot. Szerintem csak abban van igaza, hogy a ballagás után elmehettél volna hozzá. Már nem azért, de szerintem "kicsit" korai 13-14 évesen a barátoddal aludni...

Első/harmadik voltam.

2011. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább a barátnőddel értek egyet,bocsi...
2011. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem is neki van igaza. Beszelj vele de ne vessz ossze vele! Vigyazz a baratnodre mert nem mindenkinek van jo baratnoje!

L14

2011. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha a barátnőd akkor vele többet foglalkozz egy kicsit, mint a barátoddal.. mégiscsak a barátnőd és ha te bajba lennél, Ő egyszerre segítene.. de lehet, hogy irigykedik, mert neki nincs barátja vagy csak szimplán szarul esik neki, hogy hanyagolod, mert a pasid többet ér mint Ő..?!
2011. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!