Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesek hány százalékát...

14 évesek hány százalékát engedik el szerintetek buliba mondjuk most szilveszterkor?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:45
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
50 % elengedik az ismerőseim közül én lefele viszem a százalékot én most leszek 14 de nem mehetek:S
2009. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

lány?! fiú este mind1 melyikre gondolsz!

persze egy lányt jobban félthetnek

2009. dec. 29. 15:52
 13/30 anonim ***** válasza:

Amikor én 14 voltam, engem sem engedtek. Mivel a barátnők közül egyedül mi lakunk családi házban, nálunk volt "buli"... fogalmazzunk inkább úgy, hogy pizsi parti. Tv-ztünk, zenét hallgattunk, ettünk, kimentünk sétálni, találkoztunk haverokkal, ismerősökkel, aztán hazajöttünk, ennyi. Abszolút nem bánom, akiket már akkor engedtek ismeretlen eredetű házibulikba és discokba, azokat meg is lehet nézni a környezetemben, hogy most hol tartanak.... Hát ez van... Hívj át egy-két barátnőt, ebbe a szülők sem hiszem hogy belekötnek, pláne ha ők is beszélnek egymással, hogy tényleg ott van a gyerek. Mégsem vagy egyedül. Meglátod olyan jól ellesztek, hogy nem is hiányzik majd a buli! :) Én 19 vagyok, tavaly részeges házibuliban szilvesztereztem, és azt kell hogy mondjam a sok ismeretlen ember között nem éreztem magam olyan jól, mint annó a barátnőimmel itthon :)

Idén kettecskén szilveszterezünk párommal Budapesten (vidékiek vagyunk)... semmi buli vagy felvágás. Nem is hiányzik! :)

2009. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Engem 14 évesen még nem engedtek, de az én lányom mehet.
2009. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%
14 éves koromba, átjött a barátnőm és hülyültünk itthon, és msneztem a többi osztálytásammal és camba hülyültünk meg ilyenek! :) sztem 100%ból 30% át engedik el. de valaki 14évesen már a cool lightba rázza szilveszterkor.
2009. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a cool lightba ráztam, hanem m47ben, mégse lettem rossz ember, igaz 15 voltam, nem 14.14 évesen még házibuliban voltam, nem volt vmi jó, mindenki hullarészegre itta magát, de azért nem volt rossz.Jelentem nem lettem csavargó, hamar kiéltem magam, van egy szerető férjem, szakmám, normális életem igaz albérletben, de megvagyunk.Nem hinném, hogy a bulik miatt lenne vki rosszabb ember, mint mások, csak tudni kell, hol vannak az ember énhatárai.Boldog Új Évet!



31 HETES KM

2009. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
9%
Én tuti nem engedném el a gyerekemet 14 évesen buliba...Még háziba sem.Elég azt elkezdeni 16 és fél évesen,vagy 17 évesen.
2009. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

én erősítem a példát hogy elengedtek...

először 13 éves koromban voltam szilveszterkor...

16/f

2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Engem elengednek házibuliba ott lesz a barátom meg a legjobb barátnőm.Velem elég szigorúak a szilveszter az egyetlen mikor elengednek.Már tavaly is mehettem.

L/14

2009. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ma már a legtöbb 14 éves elmehet,megjegyzem én nem fogom engedni a gyerekemet! pl.: a férjemmel elmentünk szórakozni hát nem vagyunk "Öregek" de nagyon annak éreztük magunkat,tele volt a discó tizenéves lányokkal +fiukkal!Szőrnyű,engem 16 évesen engedtek el először buliba úgy hogy a bátyám és a nővérem ott volt! Tehát szerintem 60%át elengedik! Bár nem kéne!
2009. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!