Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesek hány százalékát...

14 évesek hány százalékát engedik el szerintetek buliba mondjuk most szilveszterkor?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted erre van statisztika?

Inkább azt kérdezd meg, hogy kit engednek el, kit nem, aztán összeszámolod a szavazatokat és máris lesz egy nem reprezentatív felmérésed.

Engem nem engedtek el 14 éves koromban. (Tehát egy strigula a "nem"-hez)

2009. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen engem csak barátnőmhöz engedtek el, és az igen erős túlzással sem volt buli.

De szerintem 14 éveseket még annyira nem, max a 16 éveseket engedik már el ilyenkor.

2009. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

véleményt kértem volna nem statisztikát

tehát itt gondolok arra is hogy amikor ti annyik voltatok vagy vagytok akkor a barátaitokhoz is viszonyítva mondjatok egy %-ot nem tudom miért kéne máshogy kérdeznem

2009. dec. 28. 20:50
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen max ha a szülők is ott vannak vagy a szomszéd barátnőhöz !
2009. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%

14 éves vagyok és nem engednek el, tehát otthon leszek és msn-ezek az osztálytársaimmal akik szintén 14 évesek és szintén otthon ülnek és msn-eznek. XD

A 14 éves ismerőseim 0%-át engedik el.

2009. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
83%
Engem már 13 éves korom óta elngednek akárhova, pedig szüleim elég szigorúak ilyen téren. Annyi kikötésük van, hogy mindíg tudják hol vagyok, és legyek elérhető. De így akár reggelig is maradhattam akárhol. Most 17 vagyok, megszoktam ezt a rendszert, és aranyéletem van ilyen tekintetben. Ja, nem mellesleg soha nem iszom alkoholt, és nem dohányzom ^^
2009. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon fogtak, de szilveszterkor elengedtek.A velem egykorúak házibuliban vtak, akkor még én is, másik évben már buliban.Általában engedték a velem egykorúakat.Mi nem voltunk mintapéldányok, de voltak akik csak átmentek bnokhoz társasozni, ilyenek.
2009. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak elengedni!

(mondjuk most nem is hívtak...,de nem csodálkozok rajta,mióta középsulis vagyok egy csomó buliba hítvak.Persze egyikre se engedtek el.Most meg már meg se hívtak)

Szóval én nem megyek sehova.Valószínűleg itthon unom szét a fejem,hacsak nem hív meg valaki addig.Pedig apum azt mondta,hogy elengedne...

14/L

2009. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
79%
Mi is barátnőimmel szoktunk csapni egy "bulit". De nem hiszem, hogy elengednének, főleg ilyen éjszakába nyúló buliba. De ez is attól függ, mert vannak olyanok akiket mindenhova elengednek, az én osztályomba is vannak ilyenek (mondjuk épp nem olyan sok).
2009. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
79%
Hát ez sztem a gyerektől, és a a szülőtől is függ. Hogy meg lehet e bízni a gyerekben, és hogy a szülő megbízik e benne, és félti e annyira a gyerekét, hogy elengedje. De tényleg fiú, vagy lány?
2009. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!