Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak szilveszterkor?

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szeretnék bulizni mint a többiek vagy valami hasonló de nincs társaságom, akikkel mehetnék és egyedül a szüleim sehova sem engednek el. Mit tegyek már meguntam hogy minden évben ez van :(

15/L


2010. dec. 20. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hívj meg 1-2 osztálytársadat, és legyetek a szobádba. Visztek be kaját, meg kibeszélitek a fiúkat, meg hogy kivel mi van. Blabla... Visztek be "dugiba" pezsgőt. Nemtom :D:D
2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Aludj
2010. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nincs kit meghívjak, nem vagyok olyan jóba senkivel sem.
2010. dec. 20. 16:35
 4/18 A kérdező kommentje:
aludni bármikor lehet, szilveszterkor valami izgalmasat szeretnék csinálni
2010. dec. 20. 16:36
 5/18 anonim ***** válasza:

se unakatesód se senkid??

Biztos akad valaki :D

Ha valaki akad akkor menjetek föl a városba biztos lesznek bazárok meg tüzijáték és ismerkedj,hogy jövőre ne ezzel keljen majd foglalkoznod.

Amúgy meg akármilyen hihetetlen a szülőkkel is lehet 'bulizni' bár attól függ,milyen a szülő,de ha nem akad jobb ;)

Hova valósi vagy??(elég ha megyét mondasz)

2010. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pest megye Budapesthez közel, de senki sem akad úgyhogy nem mehetek sehova
2010. dec. 20. 18:22
 7/18 A kérdező kommentje:
a szüleimmel nem lehet mert van 2 kisebb testvérem akikre vigyázniuk kell.
2010. dec. 20. 18:23
 8/18 anonim ***** válasza:

Értem.

Hát én elég messze lakok tőled,szóval még helyeket se tudok ajánlani vagy bármi mást..

Mondjuk nem tudom ott milyen a környék ,de egyedül szerintem ne is menj sehova a sok barom miatt,már bocs..

egyébként én meg olyen helyzetben vagyok ,hogy nem tudom eldönteni,hogy hova menjek,mert itthon is maradnék meg hívtak 4 helyre..rossz..

mert ha elmegyek valamelyikre és nemlesz jó akkor bánni fogom meg akkor valakiket megfogok bántani..

na mindegy nem az én gondjaimról van szó...


nem tudok mit mondani,gondolkodok majd ha eszembe jut valami szólok :)

2010. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt akarod mondani hoyg nics egy baratod se?se unokatesód?ezt nem nagyon ertem,de ha megis talalsz valakit csapjatok pizszibulit nagyon klassz lesz, nallunk mar 2 eve ez megy.


De ha megsem talalsz a tesokkal is ellehet szorakozni(mondjuk nem mindegy hany evesek)tarsasoztok neztek jo kis filmeket,meseket,tancoltok,jatszotok,aztan kesobb szüleitekkel kimennetek megnezni a tűzijátékot.:)

2010. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13L
2010. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!