Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak szilveszterkor?

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szeretnék bulizni mint a többiek vagy valami hasonló de nincs társaságom, akikkel mehetnék és egyedül a szüleim sehova sem engednek el. Mit tegyek már meguntam hogy minden évben ez van :(

15/L


2010. dec. 20. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csinálj a kisebb tesóidnak szilveszteri bulit =) készítetek fűzéreket, meg mindenféle papír díszt. Fel díszítitek a szobát közösen. Kitalálsz nekik vetélkedőket, játékokat. Ha megírod hány évesek ebben is segítek szívesen. Én már 3 éve nem voltam itthon szilveszterkor, szerintem most itthon leszek =)

16/L

2010. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nos, barátos nincs?:D

én idén vele megyek bulizni..: )

olyan nincs, hogy pár osztálytársaddal nem vagy jóba..elhívod őket magadhoz lesz egykis csajos este aztán később elmentek valahova..habparty vagy valami.:)

biztos elengednek szüleid.:)

hisz már nem vagy kislány.: )

sok sikert.puszi:)

2010. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a testvéreim 7 éves és 4 hónapos. Nincs senki akit meghívhatnék és már évek óta ugyanez van...mostmár valami olyat is szeretnék csinálni amit eddig nem.
2010. dec. 22. 16:41
 14/18 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van..

Anyu hazaesik a munkából fél 12-re, addigra apu tiszta ideges, közben meg jön hozzánk a nagyim is.

Eszünk, ünneplünk 12-kor, és a szüleim fél 1-kor már alszanak...

De nekem vannak barátaim, és én megyek hozzájuk :D

Idén: barátnőmhöz megyek

Tavaly: másik barátnőmnél voltam fél 5-kor feküdtünk le

tavaly előtt: az, amit leírtam, és a tesóm (15) gépezett, én (12) olvastam, és ki is olvastam egy könyvet..fél 5kor feküdtünk le

az előtt: szüleim alszanak fél 1 körül, mi a tesómmal kártyázunk..3-kor fekszünk le...

azelőttiekre nem emlékszem..

14/L :)

2010. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

kár hogy messze laksz. pedig jöhettél volna velem is szilveszterezni :)

18 L

2010. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
velem is ez a helyzet, nem vagyok egy party tipus, és nincsenek olyan ismerőseim, akikkel csak úgy be lehet ülni egy nyugis helyre beszélgetni...régebben voltam pizsipartis szilveszteren, de az utóbbi időkben én is csak itthon vagyok, de jó lenne már kimozdulni...ha esetleg végképp nem találsz semilyen jó programot, akkor ha gondolod tarthatunk egy msn-szilvesztert, olyanod még biztos nem volt, legalábbis velem nem :D mindenesetre kellemes ünnepeket előre is :) 17/L
2010. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát akkor b*ssz be otthon egyedül.
2010. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy pasit szervezzél be akivel meg egy patront aztán ellennétek az ágyba ketten reggelig már ha érted mire gondolok. (tuff, tuff)
2010. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!