Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok, ha lenne 1 millió...

Fiatalok, ha lenne 1 millió forintotok, ti mihez kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Légy szíves olyan írjon, aki tud rá normálisan válaszolni, ilyen, hogy honnan tudjam, meg aki nem tudja az ne írjon.

Ilyesmi érdekel, hogy mire költenétek, mennyit, és terveznétek-e belőle a jövőben és milyen formában


2014. ápr. 22. 14:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg biztos,hogy egy olcsóbb autót vennék belőle (max 500.000ft-ig),mert jelenleg is erre gyűjtök. A maradék pénzt pedig nem költeném el,hanem rátenném a kártyámra és nem nyúlnék hozzá. Biztos jól jönne még később. Ha mást nem a továbbtanulásomat állnám belőle,ha államin nem sikerül bekerülnöm.


Igazából így fél perc alatt erre jutottam a képzeletbeli 1 milliómmal, lehet ha leülnék és átgondolnám alaposan a pénz sorsát akkor máshogy döntenék. 17l

2014. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos,hogy házat vennék, akár egy icipicit , még akkor is fel kell venni hozzá kisebb hitelt, sajnos egymillió forint nem olyan sok,és ha nem figyel az ember hamar elköltheti, így én házra költenék!
2014. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Max. 200ezret kivennék belőle. Havi 10 ezret költenék a 200-ből (egy évben 120ezer), maradék 80 ezret meg beosztanám, ha valami kellene a a havi 10ezren felül.

A maradék 800 ezret meg beraknám a bankba, hogy kicsit kamatozzon. Bár manapság lósz@rt se kamatozik, de legalább nem nyúlnék hozzá és költeném el azonnal a pénzt.

Inkább gondolnék a jövőre. Persze lakást nem tudnék ebből venni 5-8 év múlva, de egy esetleges egyetemhez/főiskolához azért jól jönne.

2014. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó vagyok.


A fiatalokat én 14-20 év közé soroltam!

2014. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nagyon kevés pénz.Vagy a továbbtanulásomra költenèm, meg letenném a jogsit, ilyeneket.Kocsit nem vennék mert az viszi a pénzt fent kell tartani.
2014. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
73%

megcsináltatnám a tetkót, amit akarok (30.000 Ft), a többit betenném a bankba..

és perszealbérlet.. de keresnék 1-2 lakótársat, hogy olcsóbb legyen.

2014. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%
tőzsdére befektetném. pl. etoro
2014. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

1. Igen, 500 ezerért megveszed, de 60 ezer az átírás, műszaki vizsga, 20 ezer, kötelező biztosítás egy 18 évesnek nagyon drága, teljesítményadó évente 20 ezer kb, ja és nem beszélve a tankolásról, számold ki, fogyaszt átlagba 7 litert, mész egy héten vele 100 km-t, ami valljuk be szitne semmi, így is heti 3 ezer forintot fog elvinni csak a tankolás.

Plusz valami van vele könnyen rámehet párszáz ezer forint a javításra.

Aztán mikor eladod, csak 2-300 ezret kapsz majd érte.

Az is lehet az összes pénzed elviszi.

Annyira fontos neked a kocsi?



4. Igen, úgy gondoltam én is :) 14-20

2014. ápr. 22. 14:31
 9/38 anonim ***** válasza:
bankba tenném.aztán ha eljön az ideje vennék fel hozzá hitelt,és házat vennék.amúgy is megfogom a pénzt.minél több van annál jobban :) 19/l
2014. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Én pl. nem tenném bankba, mert nem kamatozik semmit, nekem nem éri meg csak a banknak.

És miért olyan fontos az a ház? Nem szeretsz a szüleidnél lakni? Van aki csak 40 éves korában tud házat venni.

Sokan buktak már bele lakáshitelbe.

2014. ápr. 22. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!