Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem közönséges ha...

Csak szerintem közönséges ha egy 16-18 éves lány ilyen cipőt hord hétköznaponként?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 23. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon szép cipő, nekem rohadtul tetszik.
2014. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem közönséges de nem egy ennyi idős lánynak való, szerintem. És főleg nem iskolába.

Pár év múlva, megfelelő alkalomra miért ne..

2014. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen közönséges,sőt nevetséges ahogy nem tudnak benne járni a tinik :D Még 20on évesen sem hordok ilyet sőt ismerőseim közül senki.
2014. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
ja én nyáron rövid nacit,vagy miniszoknyát is felveszek kis toppal,ettől még a tini egy ilyen cipőtől közönséges lesz
2014. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy Jeffrey Campbell Lita, meghalnék egy ilyne cipőért :D Bár manapság már minden tele van másolatokkal persze. De atótl még szép, külföldön tényleg sokkal népszerűbb. Miért lenne közönséges? Csak egy magassarkú, az ő döntése, 16-18 évesen már majdnem felnőtt. Mindenre rávágják, hogy közönséges meg r-bancos, de kérdem én, miért? Ha nem tud benne járni, más kérdés. Majd megtanul.


Én ha látok valami feltűnőt vagy szokatlant megkérdezem magamtól "Árt ez nekem vagy akárki másnak?" és ha a válasz nem, akkor nem gondolok rosszat az illetőről.

2014. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
azért messze van egy 16 éves a felnőttségtől bár azt hiszik ha úgy öltöznek azok lesznek
2014. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem 16-18 évesen azt hord, amit akar, és amilyen a stílusa. Maximum azt mondom, én nem venném fel, és máson sem tetszik.

De ha ő ebbe érzi jól magát, hát szíve joga.

2014. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy cipő miatt lesz vki közönséges, az a viselkedésétől függ.

Nekem is van hasonlóm, bár kisebb a sarka és sötétkék, még soha nem szólt be rá senki.

Ha tud benne járni, akkor szerintem teljesen átlagos darab, sokkal szebb, mint egy sportcipő, de nem is egy tűsarkú.

2014. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
De gyonyoru :) Hasonlo cipom van. 1,5 eve hordom tavasszal-osszel, amikor kedvem tartja. Miert lenne rbancos?...
2014. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jézusom. Hányéves vagy kérdező. Elég ó módi vagy. lelehet pontozni. de semmi közöns=eges nincsen ebbe. azthittem valami ócska lakozott csizmát fogsz linkelni
2014. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!