Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem közönséges ha...

Csak szerintem közönséges ha egy 16-18 éves lány ilyen cipőt hord hétköznaponként?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 23. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Jövőbeni munkaruha... ez mindig közönséges, nem csak tinikorban.
2014. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ez miért lenne közönséges? Egy Jeffrey Campbell Lita csizmát látok a képen. Magyarországon nem, de a nagy európai országban és Amerikában nagy a keletje. Ott senkit nem szólnak meg érte. Nekem is van replikám, nem nagy cucc. Szerintem ótvarabb darabokat árulnak néhány üzletben..
2014. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Én egyáltalán már alapból azt nem értem, hogy az ilyenekben bárki is hogy tud járni???
2014. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

"Jövőbeni munkaruha..."


Igen, közönséges. (Bár szerintem sokkal-sokkal rosszabbak is vannak)

Igen, minden éltetkorban az.


... de még senkiből nem lett azért r.banc, mert magassarkút hordott tiniként.

2014. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok nagy divat szakerto, de a parom cipoit elnezve ez most divatos. En sem latok kulonosebb problemat ebben. Ha kenyelmes neki, hadd hordja.
2014. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem közönséges.
2014. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Abszolult nem. Ez egy platform cipőt én is ilyeneket hordok, mondjuk nekem ez a fűzős változat nem tetszik, de ez más kérdés.
2014. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Azt hittem valami lakkcsizma lesz vagy flitteres, üvegtalpú platform cipő. De ez egy teljesen szolid kinézetű cipő, csak magas a sarka. ha tud benne járni a lány akkor miért ne? Oké, lehet 16 évesen korai, na de 18 évesen már más szerintem.
2014. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez neki kényelmes hagy hordja. Ez az a kora amikor az ember kipróbál mindenfélét aztán rájön mi az ami valóban illik a személyiségéhez mi az ami nem. Te 16-18 évesen nem hordtál fura rucikat? (nem tűztél virágot a hajadba, hordtál nadrághoz szoknyát, vettél fel 15cm vastag talpú cipőt "holdjárót", kented ki a szemed csillámporral????)
2014. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Csak nem megérkeztek a nagy konzervatív őkelmék?

Mi jogotok van nektek bárkit is közönségesnek, r****cosnak titulálni pusztán a cipője miatt?

Tipikusan ti vagytok azok, akik nyár közepén, negyven fokban is olcsó lotyóknak nevezitek a rövidnadrágos, topot hordó nőket. Aki pedig kivágott felsőt merészel felvenni, szerintetek már csak alávaló, rossz ember lehet...

Ami a cipőt illeti, egyáltalán nem "közönséges", bár eleinte nehéz lehet benne járni, mert kissé magas.

2014. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!