Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A rocker lányok csúnyák?

A rocker lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok elsős szakközépiskolában,egyre többször hallom,hogy lecsúnyáznak. Egyszerűen azért,mert nem vagyok plázacica.Nem öltözködöm "normális" módon. Annyiból nem normális,hogy általában egy zenekaros póló+oldallánc van rajtam,télen meg bakancs és ennyi... Ezért lecsúnyáznak? Már nagyon elegem van,nem bírom tovább nem meghallani, amit mondanak. Amint hazaérek,már a sírás kerülget. Nem tudom,mit tehetnék. :( Osztálytársaim között csak 1-2 ilyen rosszindulatú ember van,azokkal nem foglalkozom. Viszont,ha egy fiú mond ilyet,akkor ezerszer rosszabbul esik. Kérlek mondjátok meg,a rocker lányok tényleg nagyon csúnyák ? :(

15/L



2014. márc. 19. 15:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
81%
Dehogy csúnyák, más a stílusuk. Ne foglalkozz a sok pávával és plázacicával, a lényeg hogy Te jól érezd magad. Nem kell azért másnak kiadnod magad mert ez másoknak nem tetszik. Te sajnos egy ilyen közösségbe kerültél, ez van el kell fogadni. A középsuli csak pár év úgyis. Maradj olyan amilyen vagy, hidd el így vagy tökéletes!
2014. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Van akinek tetszik, van akinek nem. Én is az voltam, a mai napig inkább hordok bőrkabátot, mint alkartáskát és magas sarkú csizmát tipegve, pedig felnőtt nő vagyok, anya is. Mindenkinek más jön be, más a stílusa. Nem lesz ettől senki sem szebb vagy csúnyább. Aki ennyire korlátolt, azzal meg kell tanulni nem foglalkozni. Ennyi.
2014. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem csúnya egyik rocker lány sem. Bár nyilván ez ugye attól is függ, hogy nézel ki. Kép nélkül fogalmam sincs arról ugye. De alapvetően a rocker lányok, maguk az öltözködésük, stílusuk stb. nem csúnya egyáltalán.
2014. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok. Nem számítottam ilyen pozitív válaszokra. Persze jöhetnek még :)

Mindenki kap zöld kezecskét :)

2014. márc. 19. 16:11
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Ne aggódj, én is kaptam az ívet, mikor felnyìrattam a hajam oldalt nullás géppel, pedig semmilyen szubkultúrába nem tartozom. Csúnya vagy nem, lány létemre imádom a fiús dolgokat, de a fiatalok manapság szűk látókörűek. "Lógj ki és te leszel a kis béka." Nagy általánosítás, de sajnos a többségre igaz. Köpjél rájuk. :) :)

L 19

2014. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól szép vagy csúnya valaki,hogy rocker vagy plázacica. Csúnya plázacicát is lehet látni annyit,mint a fene. Ha valaki szép akkor attól,hogy rocker még szép marad,de ha valaki csúnya akkor mindegy,hogy rocker vagy bármi akkor is ezt a jelzőt fogják rá használni.


A másik meg,hogy a szépség relatív,ne foglalkozz velük. Azért piszkálnak,mert nem félsz másmilyen lenni,mint ők. Engedd el a füled mellett és abbahagyják.

2014. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
69%
Szerintem sokkal jobb, ha rocker vagy, mint ha tucat :P Majdnem minden tini "cicanaciban" meg magassarkúban jár, műkörmös kezével fogja a "retiküljét".. Én is hányok ezektől nyugi :D Sokkal jobb, ha egyedi vagy, akkor is, ha ők ezért lenéznek, ne foglalkozz velük, nem érnek annyit :) Úgyis lesz, akinek tetszeni fogsz, úgy, ahogy vagy... más meg nem számít, ugye? :)
2014. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Kezdjük ott, hogy egy ember kinézete sem csúnya! Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez a szép-csúnya dolog az emberek lelke alapján dől el bennem.

Biztos nem vagy csúnya, ha gondolod küldj nekem privibe képet, talán rájövünk mi a bajuk veled. Én is rocker vagyok amúgy :) Na jó inkább metált hallgatok :D Ja meg ne zavarjon! Én most fogom lilára festeni a hajam, gondolhatod hányan le fognak csúnyázni :)

14/L

2014. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyunk csúnyák! :D

Elmondom mi a helyzet: A társasalom nem tudja elfogadni, ha valakinek van bátorsága kitűnni, saját stílust kialakítani. Az ellentmondás, nem jó, mindent meg kell tenni, hogy az illető annyira rosszul érezze magát, hogy görcsösen megpróbáljon beilleszkedni. Velem következő a helyzet, ha ez segít: 8-9.-ben hasonló stílusom volt, bandás póló, fekete gatya, bakancs. A barátnőimtől azt hallgattam ,hogy fiús vagyok, nem törődöm a külsőmmel, és egyébként is, mi ez a férfipóló (sokkal olcsóbb, mint a női szabások...) Aztán ugyan a zenei ízlésem, nézeteim nem változtak, de mostanra nőiesebb vagyok, sokat járok ruhában, sminkelek, de megmaradt az alternatívabb stílusom, maradtam a bakancsnál, felnyírtam a hajam, volt már kék, most fehér. Most mit hallgatok? Miért nem járok egy csinos farmerban, miért sminkelek ennyire erősen és amúgy is növesszem már vissza ezt az idétlen hajat sokkal jobban állna. Tehát már csak röhögök. Semmi nem jó nekik, amíg ez nem olyan, mint ők. Vnnak barátaim, akik így fogadnak el, nem feltétlenül azért, mert ők is ilyenek, sokuk nem lóg ki ennyire, nem érdekli a sminkelés, tök más a zenei ízlése. De én se basztatom őket, ők se engem.


Szóval saját tapasztalatból annyit tudok mondani, hogy fel a fejjel, ne engedj nekik, majd kinövik és rájönnek, hogy ez nem így működik. Keress olyanokat, akik elfogadnak. Ezeknek nem kell rockereknek leninük, csak jófejeknek :D

Sok sikert!

16/L

2014. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen okfejtések vannak pedig egyszerű ez: A legtöbb rocker, főleg régebbi időkből marha igénytelen, büdös ember volt. Na, és amikor a lányok elkezdték ezt a stílust, hát szó-szó ők se vitték túlzásba a fürdést, ellenben a piálást annál inkább.


És a köztudatban ez az igénytelen büdös, alkoholista kép kering a rocker emberkékről:D


Őszinte leszek, nem kell vele foglalkozni, mert velük szemben a rocker fiúkák megőrülnek azért, ha egy csaj szereti azt a zenét, amit ő!:D


(Első, és eddigi egyetlen barátnőm is rocker csajszi volt, bár annyira nem vitte túlzásba, de olyasmi szett, mint amit te írsz, rajta is meg-meg jelent:D Ízlés kérdése, ne foglalkozz velük, ne akarj megfelelni nagyon. Egy-két csajosabb cucc meg belefér néhanapján, csak akad...:D)


Én évekig vállig érő göndör hajjal nyomtam bőrdzsekiben jártam, bakancsban stb... Mára "kinőttem", bár még így se mondható nagyon átlagosnak a külsőm...:D


Nos én ennyit tudok mondani, remélem segítettem:) (Látatlanban lefogadom csak irigyek, a srácoknak meg elérhetetlen vagy, ezért szólnak be, közben fullos csajszi vagy!!:D)


16/F

2014. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!