Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják a kis tini...

Miért mondják a kis tini csajok magukra azt hogy csúnyák?

Figyelt kérdés

Eléggé sokszor láttam már,hogy a szép lányok azt írják a képük alá hogy milyen csúnya(ő maga),emg mondták hogy csúnyák...Egye erre mindig jött a válasz,hogy "jajj,nem vagy csúnya"stb...

Miért csinálják ezt?Egó növelés?


2011. máj. 3. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Van aki megerősítést vár, holott ő is tisztában van az adottságaival, mások meg úgy is gondolják, csúnyák.
2011. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A lófa... na azt. Álszerénység, vagy valódi. Egyénfüggő.
2011. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen,aki először írt azt elfelejtettem leírni...

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 3. 21:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem írom oda a képeim alá, hogy ronda vagyok, de ezt gondolom. Szerintem nincs bennem semmi szép.

Viszont tényleg vannak, akik csak egonövelés céljából írják/mondják ezt, holott tudják, hogy szépek.

14/L

2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert a száznyolcvan centis, ötvenöt kilós, szőke, kék szemű, telt ajkú, porcelánbőrű tökéletességek után félek tükörbe nézni. Márpedig Photoshop vagy nem Photoshop, meg sem közelítem őket...
2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már milyenek, minden lány szép ha nem igénytelen. Ha mindenkinek csak a miss tökéletességek kellettek volna akkor az emberiség már kihalt volna.
2011. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Azt bírom,mikor ilyen 'cicababa' beállítságú lány a képei alá írja "íj de csúnya vagyok" "szär kép" stb.. de van fönt magáról minimum 100-200 kép és szinte midegyik allatt ilyenek vannak meg van mondjuk szép kristályék szeme vagy barna mindegy feltesz róla 10-20 képet de panaszkodik,hogy neki milyen csúnya a szeme.Ezek nem önbizalomhiányos lányok.

Több önbizalomhiányos lányt ismerek és ők ha már 1 képet feltesznek magukról nagy előrelépés,hisz épp az a lényeg,hogy csúnyának gondolják magukat és tökéeltlennek,ezek a lányok pedig pont fordítva szeretik hallani,hogy "tüncimuncim szép csajszee vagyol <3"blabla.

hányingert kapok az ilyentől..

2011. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na igen...
2011. máj. 3. 22:27
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Aki annyira nincs megelégedve magával, az nem tölt fel 15-20 képet magáról. Ezeknek a csajoknak a többsége csak szereti hallani/olvasni, ahogy dícsérik, semmi több.

Elég hihetetlen, hogy a kis plázap*csák, akik leggingsben vagy miniszoknyába és magassarkúba közlekednek és rázzák a p*csájukat meg affektálnak és mellé önbizalomhiányosak is. Hagyjuk már.

Csak szeretik hallani, hogy szépek.

16/L

2011. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

aki odaírja, az tuti az ellenkezőjét gondolja. ismerek egy lábnyt aki meg is jelöli magát hogy " egy csúnya lány" meg a a neve msn-en hgoy egy csúnya lány.....

és akkor mindenki írja hogy jaaj hagyjukmár olyan gyönyörű vagy....


aki meg télle csúnyának érzi magát nem fényképezi magát, pláne képet nem tölt fel

2011. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!