Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják a kis tini...

Miért mondják a kis tini csajok magukra azt hogy csúnyák?

Figyelt kérdés

Eléggé sokszor láttam már,hogy a szép lányok azt írják a képük alá hogy milyen csúnya(ő maga),emg mondták hogy csúnyák...Egye erre mindig jött a válasz,hogy "jajj,nem vagy csúnya"stb...

Miért csinálják ezt?Egó növelés?


2011. máj. 3. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Általában ezekről a lányoktól távolról bűzlik az álszerénység. Azt akarják, hogy velük foglalkozzanak, és azt hajtogassák, hogy "jaj, pedig olyan szép vagy". Aki tényleg csúnyának érzi magát, az nem sorolja ezt, mert nem hívná fel a figyelmet arra, hogy csúnya (vagy annak gondolja magát).
2011. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert megerősítést, bíztatást szeretnének hallani ennek ellenkezőjéről. Önsajnáltató, magamutogató tinip**csák
2011. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

21:37

naigen az anorexiás túl fotosoppolt p!csákra akarsz hasonlítani? nehogymáár légyszives

14/f

2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

21:37-es vagyok.

Nem kifejezetten a Photoshop-p.csákra gondolok, élőben is ez van, és mellettük ki nézne rám?

14/L

2011. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 x.wicaa.x válasza:
86%

Vannak olyanok is közöttük akik nem álszerények meg p*csák. Én alapvetően, egy barátkozós, kedves lány voltam és nem tartottam magam rondának, csak átkerültem a suliváltással egy másik közösségbe, és 4 év alatt elvették minden önbizalmam. Minden nap azt hallottam vissza, hogy én milyen csúnya vagyok stb. Ezek után... van néhány képem fent közösségi oldalakon, mert ismerősök biztattak, hogy tegyek fel... de néha idegességből törlöm az egészet.

bocsi, hogy bővebben írtam, csak nem szeretem, hogy minden ilyen lányt lenéznek.

15/l

2011. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én magamból indulok ki ahogy szerintem mindenki más is....

én nem vagyok csúnya de szép sem viszont soha senki nem vesz észre szürke kisegér vagyok és....szerintem a legtöbb tinilánytt is ez zavarja és ezért írogatják,ki,h csúnyák hátha vlk bíztatja őket,h már pedig nem úgy van...persze van aki téll egóbol írja ki

2011. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem is legtöbb esetben egonövelés


de azt bírom nagyon,amikor egy tényleg k.rva rusnya csaj írja oda,hogy jajj de csúnya vagyoookhh :((-és mások írják neki hogy neeeem,dehogyis,szép vagy!,közbe tényleg nagyon ronda...még úgy is,hogy van rajta vagy 5kiló smink


az meg ugye a másik,hogy ha olyan rondának érezné magát,nem rakna ki ilyen pucsítós képet


14l

2011. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!