Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti pénzel segitenétek a...

Ti pénzel segitenétek a fiatokat ha rocker akarna lenni? Pl. : gitár vételárába beszállni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 23:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Igen. Rengeteg élményt adhat a gyereknek a zene, még akkor is ha az a szülő ízlésébe nem fér bele.
2013. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

a fiam 17 éves

sokat segit itthon

2013. márc. 29. 23:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is lesz rockzenész, az sosem árt ha tud hangszeren játszani.
2013. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiad normális, jól tanul, komolyan veszi a dolgait tehát nem egy lógós, link alak, szóval ha szerinted megérdemli akkor igen.


Sose tudni mire viszi vele de ha semmire akkor is van egy élménye egy hobbija, ami leköti.


Egyesek méregdrága ruhákat, mobilokat, kütyüket és hülyeségeket vesznek a gyerekeiknek akkor miért ne vehetnél neki egy gitárt?

Nem mindegyik van horror összegért kezdőnek elég valami egyszerű aztán ha komolyabbat akar majd valami nyári melóval összegályázza magának.


Inkább otthon próbáljon, mint hülye haverokkal piáljon, drogozzon.


Egyébként ha már gitárra költök akkor beíratnám valami gitár tanfolyamra vagy mire.


Az csak jó ha olyan úton tanulja meg a kitartást és a szorgalmat ha olyat csinál, amit szeret.


Szerintem jó ötlet.


Én is rockzenén nőttem fel meg heavy metalon és most egy normális, kosztümös csaj vagyok. /kívülről/.

A rockerségben nincs semmi rossz és ha közösen élitek meg akkor az egy külön élmény és jobban összehoz.


A netről lehet letölteni kottákat, meg a youtube-on is vannak oktató videók.


Egyébként meg ha már ekkora fiad van /gondolom kamasz/ akkor te is a régi szép 70-es, 80-as években voltál fiatal nem:)))? Akkor voltak igazán jó rock zenék.

2013. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vennék neki gitárt vagy beszállnék az árába.
2013. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Engem támogattak a szüleim mindenben, és nagyon jó volt, hogy mindenben kipróbálhattam magam. Jártam zongorázni, vettünk itthonra is (persze elektromost, az igazi nagyon drága), nagyon szerettem, a zenetanulás nagyon jó hatással van az emberre. Aztán tönkrement a kezem, már nem zongorázhatok sokat, már nincsenek vele tereim sem...de akkor is nagyin jó élmény volt.

2013. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam dobfelszerelést akart- Az apja vett neki egy komoly dobfelszerelést. Azóta a fiam 26 éves és egy zenekar dobosa.. Végül is ebből él..Sosem bántuk meg, hogy támogattuk az álmait.
2013. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen segítsd,lehet hogy tehetséges ,de ha nem akkoris szorgalommal sokra viheti a gitáron.Viszont nagyon sokat kell gyakorolni azt gondolom tudja.Ha nem lesz profi akkor is mint amatőr egy szép hobbi a zene.Ha nekem lenne egy fiam akkor feltétlen támogatnám megvenném neki ami kell,és tedd te is ezt.
2013. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
természetesen mindent megvennék neki hozzá és támogatnám
2013. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi ocsemnek osszedobtuk ra a penzt, azota zenekarja van, vett felesbe egy sraccal dobot es imadnak zenelni a baratnoje szintetizatorozik sose tanultak zenet, de iszonyat profin kepzik magukat. Youtube.com on van fent zenejuk. Imadom a rock zenet (25 eves csaladanyakent) a 3 eves Fiamnak is erre indul be a vere...


Ha tanul es teljesit akkor en segitenek neki az indulasban.

2013. márc. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!