Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A rocker lányok csúnyák?

A rocker lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok elsős szakközépiskolában,egyre többször hallom,hogy lecsúnyáznak. Egyszerűen azért,mert nem vagyok plázacica.Nem öltözködöm "normális" módon. Annyiból nem normális,hogy általában egy zenekaros póló+oldallánc van rajtam,télen meg bakancs és ennyi... Ezért lecsúnyáznak? Már nagyon elegem van,nem bírom tovább nem meghallani, amit mondanak. Amint hazaérek,már a sírás kerülget. Nem tudom,mit tehetnék. :( Osztálytársaim között csak 1-2 ilyen rosszindulatú ember van,azokkal nem foglalkozom. Viszont,ha egy fiú mond ilyet,akkor ezerszer rosszabbul esik. Kérlek mondjátok meg,a rocker lányok tényleg nagyon csúnyák ? :(

15/L



2014. márc. 19. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet egy rocker lány is szép. Ahogy lehet páwa lány is csúnya. Ez nem az öltözködési stílustól függ.
2014. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
páwa lány xD kiégtem.
2014. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyet értek 10-essel. Nem az öltözködéssel van a baj.


Az ápoltság a lényeg. Ha zsíros a hajad, mosd gyakrabban. Ha nagyon pattanásos az arcod, akkor próbáld meg kezelni. Ne legyél izzadtságszagú és ilyenek.


Ezen kívül, ha ápolt a megjelenésed, akkor nincs gond a stílussal.


Egyébként ilyen az iskola, valakit valamiért mindig cikiztek. Engem is cikiztek, pedig nem is volt semmilyen "stílusom".

2014. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

attól,hogy más a stílusod,még nem vagy csúnya.sőt,én biztos vagyok benne,hogy szép vagy.én is rockerlány vagyok,és nekem olyanokat szoktak mondani,hogy sötét vagyok,meg azt is megkaptam már,hogy biztos sátánista vagyok meg hasonlók,de már megszoktam.különben is ha valakinek problémája van veled,az az ő problémája,és nem a tied.a lényeg az,hogy te jól érezd magad a bőrödben,másnak ahoz semmi köze,hogy te hogyan öltözködsz.az,hogy ők beszólnak,valószínüleg az az oka,hogy irigyek amiért neked van stílusod,nekik meg nincs.és az ostobaságukat tükrözi a viselkedésük.úgyhogy nyugodj meg,a rocker lányok nem csúnyák.:)

14/L

2014. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Frigg ***** válasza:

Mint már előttem sokan leírták, nem az öltözködéstől lesz valaki szép, vagy csúnya. Ha te ezekben a cuccokban érzed jól magad, ne törődj senki mással!

Én is végig jártam ugyan ezt. Általánosban is megkaptam az "undorítóbüdösrocker" jelzőt (bár itt a büdöst ne szó szerint értsük :D ). Nem törődtem vele. 12 éves koromtól megvolt/megvan a saját stílusom, az évek során itt-ott alakítottam rajta, de sohasem másért, hanem magamért.

Rengetegen kritizálták, még saját rokonaim is. Miért vagy mindig feketében, lány létedre miért hordasz acélbetétes bakancsot, ne fesd a körmöd, ne fesd a hajad, miért van ennyi karkötőd...meg úgy is ki fogod nőni (haha, ezt remélték). Van, aki kinövi (mondjuk kicsit mosolyogtam az egyik válaszadón, aki most 16 éves, de már kinőtte a stílust- semmi rosszindulat!!!, csak aranyos volt olvasni), van aki nem növi ki. A lényeg, hogy ne hagyd magad elbizonytalanítani. Mindig azt viseld, amiben boldog vagy és felszabadult.

Akinek így nem tetszel, azért nem kár. Hidd el, lesz bőven olyan aki majd úgy értékel, ahogy vagy! :)


23/N

2014. márc. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek a rocker lányok, amennyiben igényesek. Láttam már olyan csinos csajt,hogy még én is megnéztem, de láttam olyat is,hogy tejóég... Próbálj meg nőiesen rocker lenni :) Ha valakinek nem tetszik ahogy fel vagy öltözve akkor ne nézzen rád... Mekkora nyomorék aki ezért lerondáz? (ráadásul a csúnyaság szerintem sosem öltözködésben nyilvánul meg, mert egy szép csaj kukászsákban is szép, míg egy ormótlan p..csa egy chanel ruhában is csak ormótlan p..csa lesz)
2014. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A szépség/csúnyaság nem stílusfüggő.

Én is rocker vagyok, de igényes vagyok magamra, ápolt a hajam, szolídan és szépen sminkelek, nőies bandáspólókat hordok szaggatott cicagatyával, és még sosem kaptam meg, hogy az öltözékem miatt lennék csúnya.

Olyan volt már, hogy plázacica lányok beugattak, de le kell szarni. Legalább van stílusunk, ők meg egyformák, és szidják a másikat, ha ugyanolyan a pólójuk, mint az övé. Én ha látok egy másik embert olyan bandás pólóban, mint az enyém, mindig kedvesen mosolygok, ez amolyan "összetartás" :D

Ne hagyd magad befolyásolni :)

2014. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve,de köszi a válaszokat. Nem vagyok igénytelen :) Semmi mást nem utálok jobban,mint a bűzt és a koszt.Lehet kezd betegessé válni.. :D Csak tudjátok,magamban érzem a hibát,amikor az ugyanilyen stílusú csajnak barátja van.. :) Engem meg le se sz*rnak a fiúk (bocsi a megfogalmazásért,de így érzem :/) Tudom,hogy irtó szánalmasan fog hallatszani,de irigy vagyok némelyik párkapcsolatra :( (nem úgy értem,hogy bele is tenyerelnék,de olyan,mintha nekem nem jöhetne össze :( )

Ha írtok még,megköszönöm. Lehet,hogy később tudok majd válaszolni rá

2014. ápr. 28. 15:08
 19/19 anonim válasza:
47%

Szia ^^ én is rocker,de inkább metálos lány vagyok,szintén elsős középsuliban,és bizony a mai nagyátlag nekem is elég gyakran beszól meg lesz@rozza a stílusomat,de nem érdekel,inkább leszek egyedi minthogy beálljak a sorba és tucat lánypáva legyek,szóval szerintem neked se kell velük foglalkozni,sőt az is lehet,hogy azért piszkálnak,mert szúrja a szemüket ,hogy te fel mered vállalni a stílusodat és nem állsz be a sorba ellentétben velük :)

A pasik meg,a rocker meg metálos srácoknak általában a szintén ilyen lányok tetszenek,szóval náluk próbálkozz.Vagy ott a málha.hu ami nem csak pasiszerzés céljából jó,én egy csomó havert szereztem onnan.

Szóval hajrá,nem kell senkivel foglalkozni,éljen a rock \m/

Ha van valami kérdésed vagy ilyesmi írj nyugodtan

15l

2014. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!