Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Miért csinálják ezt a szüleim? Nem értem.17/L

Figyelt kérdés

néha ha elmegyek hétvégén este, akkor nem is kérdezik hogy hol vagyok, talán fél 12 körül írnak egy sms-t hogy jó lenne ha elérném az utolsó buszt...

Máskor meg 10 kor elkezdenek hívogatni hogy menjek már haza, meg ha később érek haza kiabálnak velem meg minden



2014. márc. 23. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük. Kérdezd meg mit szeretnének mikorra érj haza, mond el te is, hogy neked mi a jó. Amikor elmész otthonról beszéld meg hova mész mikor jössz haza. Nálunk ez így működik. Mehetek bárhova, csak mondjam, hogy hova megyek, kivel megyek és mikor jövök. Ha valami miatt kések (főleg mert nem akarom otthagyni a bulit a kelős közepén vagy ilyesmi) akkor szólok, hogy később megyek, de élek még. Ennek anyám, nem örül, de legalább nem hívogat 5 percenként, hogy hol vagyok. Hozzáteszem nem iszok sokat soha, és úgy egyébként szerintem bíznak bennem a szüleim.
2014. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!